Asmalı Bahçe Şehir tüm konutlar teslim edildi

Dekar Yapı ve Demiröz Grup tarafından inşa edilen Asmalı Bahçe Şehir projesindeki tüm etapların teslimleri tamamlandı.

Dekar Demiröz Ortaklığı tarafından İstanbul’un bahçeli yaşamıyla öne çıkan bölgelerinden Bahçeşehir’de inşa edilen Asmalı Bahçe Şehir projesinde 499 konutun tamamının teslimleri tamamlandı.

Doğayla iç içe 91 bin m² alan üzerinde hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir’den ev alanlar konutlarına kavuştu. Konutlarda 30 m² ile 300 m² arasında değişen bahçeleri bulunan Asmalı Bahçe Şehir 2+1, 3+1 ve 4+1 bahçeli ev seçenekleriyle şehirden uzaklaşmadan az katlı ve bahçeli bir yaşam hayalini gerçeğe dönüştürdü. Dekar Yapı’nın Asmalı Bahçe Şehir projesi taahhüt edilen zamanda tamamlandı ve 2022 Mart ayında tüm teslimleri sona erdi.

Asmalı Bahçe Şehir’de tüm konutlar zamanında teslim edildi

Hayata geçirdikleri tüm projelerin tam zamanında teslim edildiğini dile getiren Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, “Kurulduğumuz günden itibaren az katlı bahçeli evler üretmeyi misyon haline getirmiş bir şirket olarak, bugüne dek binlerce aileyi bahçeli ev sahibi yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Az katlı bahçeli bir yaşamın en medeni yaşam şekli olduğuna inanıyor ve ulaşılabilir fiyatta bahçeli ev sahibi olmak isteyen ailelerimize uygun evler inşa ediyoruz. Bizim için evleri en kısa sürede inşa etmek ve tam zamanında teslim etmek çok önemlidir. Teslim sürelerimizi genellikle projenin başında belirliyor ve bu süreye sadık kalarak söz verdiğimiz zaman içerisinde projelerimizi teslim etmeye özen gösteriyoruz.” dedi.

Benzer Haber  Zeray Future Deluxe City Projesi Satışa Çıktı

Yorum Yazın