Batıyakası Köy’de ön talepler toplandı!

Yıldızlar Grup tecrübesi ve Emlak Konut GYO güvencesiyle satışa çıkacak olan Batıyakası Köy projesinde ön talep dönemi tamamlandı.

İnsanı odağına alan yenilikçi özellikleri ile konut sahiplerine rafine bir yaşam vaat eden Batıyakası Köy, doğal yaşamı, şehrin merkezinde nezih bir projeyle sunuyor.

Batıyakası Köy, Zekeriyaköy’ün tertemiz havası ve yemyeşil ağaçları ile yüksek standartlarda sosyal yaşam olanaklarının ön planda olduğu bir dünya…

Boğaz ve Maslak hattına çok yakın konumda yer alan ve tünellerle şehrin merkezine kolay ulaşımıyla ön plana çıkan proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü de dahil önemli ulaşım akslarına, metro ulaşımına ve İstanbul Havalimanına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Şehirde ormanı, ormanda yaşamı bir arada bulabileceğiniz Batıyakası Köy’de 1+1’den 5+1’e değişen büyüklükte 164 adet konut ve 48 ticari ünite yer alıyor. Bahçe katında bulunan özel havuzları, meydanları, yürüyüş yolları ve ticaret alanları ile konut sahiplerine her beklentiyi karşılayacak bir alan sağlıyor.

Batıyakası Köy’de güneşlenme alanına sahip yüzme havuzu, çok amaçlı spor salonu, hamam ve sauna gibi pek çok farklı sosyal donatı alanına yer veriliyor. Bunun yanı sıra projede yer alan Alışveriş Caddesi sayesinde market, fırın, manav, eczane, kuaför gibi günlük ihtiyaçlara bir adımda ulaşmak büyük bir lüksü de beraberinde getiriyor.

Benzer Haber  Yabancıya konut satışı!

Yorum Yazın