Cem Kalyoncu Kimdir?

Başarılı işadamı Cem Kalyoncu evlilik yaşamı ile de örnek bir kişi olmayı sürdürür. İş dünyasının ve cemiyet dünyasının örnek ismi olan Cam Kalyoncu, hayatını Hülya Kalyoncu ile birleştirmiştir. İş başarısının en önemli nedeni olarak da Cem Kalyoncu bu evliliğini gösterir. İnsanların bir işteki başarılarının diğer alanlarda da mutluluğu yakalamaktan geçtiğini ifade eder. Birlikte aynı ofiste de çalışan bu çift, cemiyet hayatının örnek çiftleri arasında yerini alır. Cem Kalyoncu iş başarısı ve aşk hayatındaki doğru seçimi ile mutluluğu yakaladığını ifade eder.

Cem Kalyoncu Kimdir? ile ilgili görsel sonucu

Cem Kalyonca eğitim hayatının bir bölümünü Bursa’da tamamlamıştır. Bursa Anadolu Lisesi mezunu olan Cem Kalyoncu, üniversite eğitimi için de İstanbul’u tercih etmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. Eğitim alanında kendini geliştirmenin öneminin farkındadır. Özellikle de iş hayatına atıldığı ilk günden itibaren teknolojiyi de takip eder. Çünkü teknoloji ile desteklenmeyen işin başarıyı getirmeyeceğinin farkındadır. Üniversiteden mezun olduktan sonra da sürekli olarak iş hayatında aktif bir şekilde varlığını sürdürmüştür. Piyasaları yakından takip eden yapısı sayesinde de inşaat ve teknoloji alanında pek çok pozisyonda görev almıştır.

Cem Kalyoncu İş Hayatı

Ä°lgili resim

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra iş hayatı finans alanında yükselmeye başlamıştır. Finans piyasasını yakından takip eden Global Menkul Değerleri içerisinde çalışmaya başladı. Cem Kalyoncu iş hayatı yükselişi için yaptığı bu seçim ona büyük avantajlar sağlamıştır. Bu kurumda görev aldığı yöneticilikler ile her zaman kendini oldukça ileriye dönük geliştirmeyi başardı. 2005 yılına kadar Global Menkul Değerler ekibi içerisinde önemli bir yere sahip olmayı başarmıştır. 2005 yılında ise artık bu şirket ile olan yollarını ayırmıştır. İnşaat ve teknoloji alanında büyük bir başarı sağlayan kendi şirketini kurmuştur. Kendi şirketini kurması ile birlikte tüm bilgi birikimlerini kurduğu işe aktarır. Bu da şirketin kısa sürede hedeflediğinin çok daha ötelerine geçmesine olanak sağlar.

Benzer Haber  Bitmemiş daire alırken nelere dikat edilmeli?

Fideltus Gayrimenkul şirketi Cem Kalyoncu tarafından 2007 yılında resmi olarak kurulmuştur. İş yaşamında öğrendiği tüm tecrübeler sayesinde şirketi kısa sürede hedeflediğinden daha da üstün bir başarıya imza atmıştır. Isparta, Çeşme ve Türkiye’nin daha pek çok noktasından Fideltus Gayrimenkul başarılı projelere imza atmayı başarmıştır. Konutların kalitesi ve güvenirliliği sayesinde insanların yatırım amacı ile tercih ettikleri şirketler arasında yerini almayı başarmıştır. Fideltus Gayrimenkul olarak insanların ihtiyaçlarının analizi gerçekleşir. Bu da doğru projeler ortaya çıkarma noktasında şirketin başarılı olmasına yardımcı olur.

Cem Kalyoncu iş hayatında kısa bir ortaklık tecrübesi de yer aldı. 2008 yılında Fideltus Gayrimenkul sahibi Cem Kalyoncu, Gökhan Çarmıklı ile ortak bir şirket kurdu. Çeşme konutları ikilinin ortaklığı ile hayata aktarıldı. Ancak 2009 yılında bu ortaklığa son verildi. Gökhan Çarmıklı, Cem Kalyoncu’nun hisselerini de alarak ortaklığı noktalandırdılar.

Cem Kalyoncu Projeleri

Ä°lgili resim

Teknolojiyi yakından takip eden Cem Kalyoncu, bu sayede şirketini kısa sürede büyütmeyi de başarır. Cem Kalyoncu projeleri arasında TOKİ ortaklığı ile adından sıkça söz ettiren Ispartakule evleri bulunur. Başarılı iş hayatı yanında güvenli kişiliği ile de iş dünyasının tanınmış bir markası haline geldi.

Yorum Yazın