baskent-emlak-konutlar-genel

Emlak Konut’tan dev indirim kampanyası!

Emlak Konut GYO yeni başlattığı kampanyasında yüzde 30 indirim avantajı sunuyor. 6 farklı projede toplam 798 adet konutta indirim indirim uygulayan Emlak Konut ev almak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

“Yüzde yüz mutluluk için yüzde 30’a varan indirim” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında yer alan projeler İstanbul, Ankara, Kocaeli, Niğde ve Nevşehir’de yer alıyor.

Yeni ödeme planı kampanyalı projeler; Başkent Emlak Konutları, Kuzey Yakası Ofisleri, Niğde Emlak Konutları, Nevşehir Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları, Nevşehir Emlak Konutları ve Esenler Emlak Konutları.

Kuzey Yakası Ofisleri

Kuzey Yakası Ofisleri projesinde inşaat çalışmalarının yüzde 38,75’i tamamlandı. Peşin ödemelerde yüzde 30 indirimin yapıldığı projede kampanya kapsamında 95 adet konut bulunuyor.

Kuzey Yakası ile Başakşehir’e bölgenin en büyük parkını kazandırıyor, onu bir cazibe merkezi haline getiriyoruz. Projenin içerisinde bulunan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5.000 kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla sadece bir proje değil, gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediyoruz.

Projede yer alan 260.000 metrekare yeşil alanda ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, spor alanlarında günün stresini atabilir, 11.617 metre uzunluğundaki yaya yolunda sohbet eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Kuzey Yakası; Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 km, Ataturk Havalimanı’na 18 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 km uzaklıkta. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlayabileceğiniz esnek ofisleri, akıllı sistemleri, tasarruf etmenize yardımcı etkin enerji kullanım teknolojisi, kafeteryası ve aktivite alanlarıyla aradığınız her şey Kuzey Yakası Ofisleri’nde.

kuzey-yakasi-indirim

 

Benzer Haber  Survivor'da ev kazanan yarışmacılar kim?

Başkent Emlak Konutları

Başkent Emlak Konutları projesinde inşaat çalışmalarının yüzde 11,59’u tamamlandı. Peşin ödemelerde yüzde 30 indirimin yapıldığı projede kampanya kapsamında 292 adet daire bulunuyor.

Sizi şehrin stresinden, trafikten ve kalabalıktan uzaklaştıracak, bambaşka bir dünyaya yelken açmanızı sağlayacak Başkent Emlak Konutları, Çankaya’nın Mühye yamaçlarında yükseliyor. Sevdikleriniz ve sizin için eşsiz bir yaşam hayat buluyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle Ankara’nın kalbi bundan böyle Başkent Emlak Konutları’nda atıyor.

Günlük alışverişlerinizi yapabileceğiniz marketi, gün sonu yorgunluğunu bir kahve eşliğinde sevdiklerinizle beraber sohbet ederek atabileceğiniz kafeleri, alışveriş yapabileceğiniz dükkânları, çocuklarınız için oyun parkurları, bisiklet yolları, kapalı yüzme havuzları, fitness salonları ve daha niceleri Başkent’in yeni Başkent’ine yakışır bir şekilde sizi bekliyor.

baskent-emlak-konutlari-emlaklobisi

Başkent Emlak Konutları

Gebze Emlak Konutları 3

Gebze Emlak Konutları 3 projesinde inşaat çalışmaları yüzde 14,03 oranında tamamlandı. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirimin yapıldığı projede kampanya kapsamında 221 adet konut bulunuyor.

Gebze Emlak Konutları 3. Etap projemizde; 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dublex Daire Tiplerinden oluşan 1955 adet konut satışa sunulmuştur. Projede toplamda 37 blok bulunmaktadır.

gebze-emlak-konutlari 3-emlaklobisi

Gebze Emlak Konutları 3

Niğde Emlak Konutları

Niğde Emlak Konutları projesinin inşaat çalışmaları yüzde 25,16 oranında tamamlandı. Peşin ödemelerde yüzde 30 indirimin yapıldığı projede kampanya kapsamında 80 adet daire bulunuyor.

Farklı metrekareler ve plan çözümlerinde 2+1, 3+1, 4+1 tasarlanmış konut alanları, kullanıcıları için seçenekler ortaya koymaktadır. Proje kapsamında açık ve kapalı otopark yer almaktadır.

nigde-emlak-konutlari-emlaklobisi

Niğde Emlak Konutları

Esenler Emlak Konutları

Esenler bölgesinde yer alan Esenler Emlak Konutları’nda inşaat çalışmaları tamamlandı. Projede yaşam da başladı. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirimin yapıldığı projede kampanya kapsamında 91 adet daire yer alıyor.

Proje kapsamında toplam 2373 adet konut 55 adet ticari ünite planlanmıştır. Hak sahiplerine 1403 adet konut 32 ticari ünite ayrılmış olup 970 adet konut ve 23 adet ticari ünite satışa sunulmuştur.

esenler-emlak-konutlari-emlaklobisi

Esenler Emlak Konutları

Nevşehir Emlak Konutları

Nevşehir Emlak Konutları projesinde inşaat çalışmaları yüzde 58,05 oranında tamamlandı. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirimin yapıldığı projede kampanya kapsamında 19 adet daire bulunuyor.

nevsehir-emlak-konutlari-emlaklobisi

Nevşehir Emlak Konutları

 

Benzer Haber  Abel Çengelköy Evleri fiyat listesi!

 

 

Yorum Yazın