Gala-Batikent

Gala Batıkent fiyat listesi!

Kızıltoprak Gayrimenkul tarafından Ankara Batıkent’te hayata geçirilen Gala Batıkent fiyatları 149 bin TL’den başlıyor. Ankara Batıkent bölgesinde yükselecek olan Gala Batıkent projesi 1.675 konut 34 ticari alandan oluşuyor. Projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Batıkent’e prestij kazandıracak bir proje olması beklenen Gala Batıkent projesinde 1.214 adet 1+1 ve 461 adet 2+1 daire bulunuyor.

Gala-Batikent

Gala Batıkent Projesi

Gala Batıkent fiyat listesi

1+1 daire 149 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 259 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin yer aldığı projede yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanmak mümkün.

Gala Batıkent sosyal donatı alanları

Projede 1.061 araçlık otopark, 7/24 saat güvenlik, Cafe, Restoran, Alışveriş mekanları, 320 bin metrekare central park,Özel resepsiyon ve lobi mekanları, Kapalı yüzme havuzu, Sauna, Fin hamamı, Fitness salonu, Pilates, Jimlastik salonu, Masa tenisi, Bilardo, Squash, Mini golf sahaları, Hobi atölyesi, Cep sinema salonu, Bisiklet ve kaykay parkuru, Yürüyüş ve koşu yolları, Çocuk oyun parkı, Peyzaj alanı, Botanik park yer alıyor.

Aralık 2020’de konut teslimleri yapılması planlanan projede daireler ankastre mutfak seti hazır şekilde teslim ediliyor. 320 bin metrekare büyüklüğünde central park komşu olan projede aynı zamanda botanik park ve bahçe de yerini alıyor.

Yapımı devam eden projede ayrıca Akıllı Ev sistemleri teknolojisi kullanılıyor. Akıllı Ev otomasyon sistemiyle birlikte güvenlik seviyesi maksimum seviyeye çekiliyor.

Kızıltoprak Gayrimenkul küçük daireler (1+1, 2+1) tasarlayarak bir anlamda erişilebilir fiyatı yakalamaya çalışmış. 1+1 dairelerin 149 bin liradan başladığı daireler hem yatırımcı için hem de oturumcu için oldukça cazip. Proje yüksek prim potansiyeli barındırıyor.

Proje künyesi

Proje Tipi: Konut + Ticari
Konut Sayısı: 1675
Arsa Alanı: 43000 m2
Konut Tipleri: 1+1, 2+1 daire
Metrekare Alanı: 40 – 70 m2
Teslim Tarihi: Aralık 2019

Benzer Haber  Sinpaş 45. yıl kampanyası

Gala Batıkent iletişim bilgileri;

Adres: Ergazi Batı Sitesi Mah. Cengiz Aytmatov Cad. No:19 Yenimahalle/Ankara
Telefon: 444 4 399

Kızıltoprak Gayrimenkul A.Ş Ankara’da geliştirdiği konut projeleriyle ön plana çıkıyor. Makro grup şirketler bünyesinde bulunan Nokta İnşaat A.Ş ile birlikte Ankara’da Best Point Batıkent projesini geliştiren Kızıltoprak Gayrimenkul A.Ş hedefini erişilebilir fiyatlara nitelikli konutlar üretmek olarak belirledi.

 

 

 

 

 

Yorum Yazın