mesa-cadde

Mesa Cadde güncel fiyat listesi!

Haberimizde MESA Mesken İnşaat, Arslan Yapı ve Caba İnşaat ortaklığında İstanbul’un en çok değerlenen semtlerinden Maltepe’de hayata geçirilen Mesa Cadde projesini, güncel fiyat listesi, ödeme planı ve sosyal donatı alanları gibi başlıca özelliklerini inceleyeceğiz.

2019 yılında 50. yaşını kutlamaya hazırlanan MESA Mesken İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mert Boysanoğlu araziyi nasıl satın aldıklarını anlatırken gözleri parlıyordu. Ankara’da iş yaptıkları CABA İnşaat’ın genç ve başarılı Patronu Cahit Balyen’in arsayı bulduğunu ve kendisine telefonla bu arsayı almak istediğini söyledi. Mesa Cadde projesinin ortya çıkışı böyle başladı. 88 milyon lira bedelle aldıkları arsa üzerinde daha önce Carrefour mağazası yer alıyordu.

Arsa alındıktan sonra İki Design Mimarlık şirketinin kurucu ortaklarından Murat Kader’le görüşülmüş. Uzun ve titiz bir çalışmanın ardından proje ortaya çıkmış. Murat Kader projeyi geliştirirken yaşamı nasıl kolaylaştırırız üzerinde durmuş. Şehrin merkezinde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek proje geliştirilmiş.

Mesa Cadde projesini MESA Mesken İnşaat, CABA İnşaat ve Arslan Yapı birlikte yapmaya karar vermişler. Ne kadar ortaklık yapıları hakkında detaylı bilgi verilmese de görünen MESA Mesken yapının projede daha baskın olduğu yönünde. Çünkü hem marka değeri hem de pazarlama ve satışta başarılı olmaları onları bir adım önde kılıyor.

Maltepe Bağdat Caddesinde yükselen Mesa Cadde projesi 4 blok olarak tasarlanmış ve toplam 253 daire bulunuyor. Cadde üzerinde yer almasından dolayı projeye Mesa Cadde ismi verilmiş. 11 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen projede ticari üniteler de yer alıyor.

Hem yatırımcı hem de oturumcu düşünülerek daire tipleri tasarlanmış. 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı bu eşsiz projede daire büyüklükleri ise 76 metrekareden başlıyor ve 230 metrekareye kadar çıkabiliyor. Kısaca her aileye ve bireye göre oluşturulmuş. Seçenek kısıtlanmamış. 4+1 daireler 230 metrekare, 3+1 daireler 180 metrekare, 2+1 daireler 110 metrekare ve 1+1 daireler 75 metrekare şeklinde planlandı.

Benzer Haber  Makro İnşaat'tan yeni proje Makro Silivri!

Projenin en dikkat çeken özellklerinden biri de bulunduğu lokasyon. Metroya komşu ve E-5 ve E-6 yollarına 5 dakika uzaklıkta yer alması herkesin dikkatini çekiyor. Proje Maltepe sahil yoluna 5 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 25 dakika mesafede konumlanıyor.

Mesa Cadde güncel fiyat listesi

1+1 75 metrekare daire 525 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 110 metrekare daire 770 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 180 metrekare daire 1 milyon 260 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 230 metrekare daire 1 milyon 610 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede daire metrekare fiyatları 7 bin liradan başlıyor. Ancak kat ve şerefiyesine göre fiyatlarda farklılıklar ortaya çıkabiliyor. Ticari üniteler henüz satışa çıkmadı.

Hem senetle hem de banka kredisiyle ev almanın mümkün olduğu projede banka faiz oranları 0,98 olarak uygulanıyor.

Adalar ve deniz manzarasına sahip olan Mesa Cadde projesinde yüzme havuzu, kafeterya, otopark, yürüyüş alanları, fitness, spa, basketbol, futbol sahası, mağazalar yer alıyor.

Mesa Cadde projesiyle ilgili indirim oranları, taksit sayısı, en güncel fiyatlar,teslim tarihi, mahal listesi ve daha fazla bilgi için 444 9 366 nolu telefondan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yazın