Nuvo Dragos’u Bir de Yaşayanlardan dinleyin!

İstanbul Anadolu Yakası’nın lokasyonu, mimari kalitesi ve sosyal imkânları ile en çok dikkat çeken ve ilgi gören projelerinden Nuvo Dragos’ta yaşayanlar proje hakkında ne düşünüyor? 7’den 70’e tüm yaşayanların projeyi değerlendirme şekilleri farklı, herkesin kendine göre artıları var… Tek çocuklarıyla yaşayan Fettahoğlu ailesi, 3 çocuklu geniş aile Arslan ailesi ve yalnız başına yaşayan Ayfer Güvenir’den Nuvo Dragos’u dinledik.

 

 

 

Herkes tek ortak noktada buluşuyor;  “Nuvo Dragos’ta yaşam çok konforlu!”

 

Tamamlanmış proje Nuvo Dragos hemen yaşamaya hazır, muhteşem Adalar manzarasına sahip daireleri, fonksiyonel kullanım alanları ve ince düşünülmüş detayları dikkat çekiyor.  Çift banyolu daireleri, geniş balkonları, yüksek tavanları, en yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlerle donatılan mutfakları ile öne çıkan Nuvo Dragos 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire çeşitliliği ile her ailenin ihtiyacına çözüm oluyor.

 

Her yaştan Nuvo Dragos sakininin yaşamına renk katan sosyal imkanlar projeyi değerli kılıyor. Fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyo odası kendine ve sağlığına özen gösteren proje sakinleri için düşünülmüş özel alanlar. Basketbol, voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve yemyeşil yürüyüş yolları Nuvo Dragos bahçesinin sürekli aktif olan bölümleri. Hayvan sever proje Nuvo Dragos’ta köpek sahipleri için oluşturulan özel köpek gezdirme alanları bulunuyor.

 

Anadolu Yakası’nın marka projelerinden Nuvo Dragos’u tercih edenler, evlerinde hemen yaşamaya başlayabilecekleri gibi, yeni ofis yatırımları ile beyaz yakalı popülasyonun arttığı bölgede daireleri kiraya vererek yatırımlarını anında kazanca dönüştürebiliyorlar. Kişiye özel ödeme koşullarının sağlandığı proje, ‘risksiz yatırım, hemen yaşam’ sloganı ile tapu teslimlerini de hemen yapıyor. Tüm ulaşım arterlerine yürüme mesafesinde konumlanan Nuvo Dragos, bölgenin en değerli bitmiş projesi olarak öne çıkıyor. E-5 Karayolu’nun Maltepe sahili tarafında, Marmaray ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede yer alan Nuvo Dragos E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine, Carrefour Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Benzer Haber  Zeray'ın yeni projesi Zeray Dora Hill tanıtıldı

Yorum Yazın