Urla Kekliktepe Projesinde Ön Talep Başladı

Ege Yapı, Urla Kekliktepe’de hayata geçireceği projesinde ön talep topluyor. Sürdürülebilir hayat tarzı ve doğal yaşamın öncelikleri göz önüne alınarak tasarlanan proje, Haziran ayında satışa sunulacak.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Ege Yapı, İzmir’in en gözde bölgelerinden Urla’da, doğayla iç içe konumu ile öne çıkan yeni projesi için ön talep toplamaya başladı. Projenin 2023 yılı sonunda tamamlanıp teslim edilmesi planlanıyor.

4 Mevsimin Tüm Renklerini Yaşayacağınız Bir Hayat

Urla Kekliktepe villaları, özlenen müstakil ev yaşantısına yeni bir örnek oluşturarak çok özel bir yaşam deneyimi vadediyor. Doğayla bütünleşen eşsiz konumu, geniş yeşil alanları ve zengin sosyal donatıları gibi detaylarıyla kalite ve lüksün öne çıkarıldığı proje; bulunduğu bölgede yer alan yüzlerce yıllık ağaçlardan oluşan doğası, kendine has köyleri, üzüm bağları, lavanta tarlaları, doğa ve tarihin kucaklaştığı plajları, festivallere ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapması ve gastronomi destinasyonu olması ile öne çıkıyor.

Doğanın gücü karşısında saygıyla eğilen mimari

Ege’nin eşsiz doğal güzelliği karşısında saygıyla eğilen bir mimari tasarıma sahip Urla Kekliktepe, 80 dönüm alan üzerinde inşa edilecek olan 250 ile 450 metrekare arasında değişen toplam 74 adet müstakil villadan oluşacak. Yatay mimari anlayışıyla geliştirilen Urla Kekliktepe projesinde, her ailenin ihtiyacına uygun farklı tiplerde villalar yer alacak. Yüzde 85’i yeşil alanlar için ayırılan, oksijeni bol havası ve düşük nem oranı ile dikkat çeken proje, dört mevsim cömert bir şekilde yaşama fırsatı sunuyor.

Kaliteli ve Sürdürülebilir Sosyal Donatı İmkânları

Sağlıklı yaşam alanları ile doğayla yakınlaşmayı sağlayan Urla Kekliktepe’de peyzaj alanları, yürüyüş yolları, çocuk bakım ve oyun alanları, seyir terası, hobi bahçeleri gibi alanların yanı sıra tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sağlıklı yaşam merkezi, spa alanları, pilates ve yoga stüdyoları ve toplantı odaları gibi birbirinden değerli pek çok hizmet sunulacak.

Benzer Haber  Ev sahibi olmakta yeni bir dönem başlıyor

Yorum Yazın