Venara Güneşli satışlar başladı!

İnaş Yapı ve Conoğlu İnşaat iş ortaklığı tarafından hayata geçirilecek olan Venara Güneşli projesi 17 kasım cuma günü İnaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yunus Özen ve Conoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Conoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirilen lansman toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Güneşli Osmanpaşa Caddesi üzerinde 8 bin metrekarelik arsa üzerinde geliştirilen proje, yapımı devam eden Mimar Sinan metro istasyonuna 50 metre mesafede yükseliyor.

Venara Güneşli projesi daire tipleri

Konumu ve üstün özellikleriyle kazançlı bir yatırım vadeden Venara Güneşli projesi, kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan büyüklükleri 70 ila 151 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 211 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor.

Venara Güneşli Projesi lansmana özel satış fiyatı

Bulunduğu caddenin ilk kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan Venara Güneşli’de konut fiyatları lansmana özel olarak 4.650.000 TL’den başlıyor.

Peşin alımlarda indimlerin yanı sıra konut alıcılarına yüzde 35’den başlayan peşinatlarla 36 aya varan taksitlendirme olanakları da var. Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu projede ayrıca KDV ve tapu masrafı konularında da alıcılara cazip imkanlar sunuluyor.

Benzer Haber  Batıyakası projesi 1 günde 184 konut sattı!

Yorum Yazın