vogue-yesilova-izmit

Vogue Yeşilova fiyat listesi!

Vogue Yeşilova projesi Kav Konut inşaat tarafından İzmit Yeşilova Mahallesi Gündoğdu sokakta hayata geçiriliyor. Kocaeli merkez İzmit ilçesi Yeşilova Mahallesi Gündoğdu Caddesi üzerinde Kav Konut Volkan Kavşut tarafından hayata geçirilecek olan Vogue Yeşilova projesi özgün mimaride zemin+6 katlı 4 bloktan meydana geliyor.

270 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan proje 5 blokta 102 konutluk kapasitesitesi ile Kocaeli Yeşilova mevkiinde inşa ediliyor. Kav Konut İnşaat tarafından inşa edilen proje içerisinde 2+1’den 4+1’e kadar konut seçeneği sunuluyor.

Vogue Yeşilova projesinde yer alan konutların büyüklükleri 96 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Vogue Yeşilova fiyat listesi

Kişiye özel ödeme planlarının hazırlandığı projede 24 mayıs 2018 tarihi itibarıyla satış fiyatları brüt 103 metrekarelik 2+1 dairelerde 270.000 TL seviyelerinde bulunuyor.

2+1 daire 270 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 330 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 465 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Vogue Yeşilova sosyal donatı alanları

8 dönüm arazi üzerine 5 blok olarak konumlanacak Vogue Yeşilova projesi yüzme havuzu, sosyal tesis, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, mini basketbol sahası, yürüyüş yolları, kamelya ve yeşil alanlar ile alıcılarına güzel vakit geçirebilecekleri sosyal aktivite alanları oluşturuyor.

Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanan Vogue Yeşilova projesinin tamamlanması ile alıcılarına yüzde 20 oranında prim kazandırması öngörülüyor.

Boğazova Caddesi ile Özel Bilgi Küpü Koleji arasında yer alan proje yapımı devam eden Kocaeli Şehir Hastanesi’ne 2 dakikalık, Kandıra otoyol gişelerine 3 dakikalık, Kocatepe Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ne 10 dakikalık ulaşım mesafesinde bulunuyor.

İlgili resim

Vogue Yeşilova nerede?

Adres: Yeşilova Mah. Gündoğdu Cad. No:27 İzmit/Kocaeli
Telefon: 0532 058 00 84 – 0530 240 00 84

Kav Konut Hakkında;

Benzer Haber  Emre Arolat Kimdir?

2010 yılında aile şirketi olarak kurulan Kav Konut İnşaat yeni bir anlayışla, bilgi ve tecrübeyi de birleştirerek şehre değer katan, kaliteli ve güvenli projelerini üretmeye devam ediyor.

Kav Konut İnşaat, gerçekleştirdiği projelerle kısa süre de hem beraber çalıştığı insanların, hem de müşterilerinin güvenini kazanmış, geçmişten gelen birikim ve tecrübesiyle de şirketin önünü açan projelere imza atmıştır.

Güçlü finansal altyapısı ile Kav Konut İnşaat siz müşterilerine her zaman kaliteli, güvenli, sağlam ve kullanışlı yaşam alanları oluşturmaya devam edecektir.

 

 

Yorum Yazın