142 bin liraya süper lüks daire!

İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Esenyurt’ta, Eroğlu Emlak Yatırım ve İnşaat tarafından geliştirilen YS Yaşar Suites projesi, Ibis Hotel Esenyurt’ta gerçekleştirilen tanıtım toplantısıyla satışa çıktı.

 

Daireler hemen teslim ediliyor

 

Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde faaliyet gösteren çok sayıda emlakçının katıldığı toplantıda konuşan Eroğlu Emlak Yatırım ve İnşaat ortaklarından Birol Çakır, projenin en önemli özelliğinin hemen teslim olması olduğunu söyledi. Esenyurt’ta geçtiğimiz yıllarda yaşanan imar krizi nedeniyle binlerce mağdurun oluştuğunu ifade eden Çakır, “Biz bu sorunları yaratmamak adına projemizi tamamlayıp satışa çıkarmayı uygun gördük. İnşaatımızda ufak rötuşlar kaldı. Zannediyorum onlar da bir ay içinde tamamlanır. Dolayısıyla projemizden daire alan müşterilerimiz çok kısa sürede taşınıp yeni hayatlarına başlayabilirler” dedi.

 

 

YS Yaşar Suites konumuyla dikkat çekiyor

YS Yaşar Suites projesinin bir başka önemli özelliğinin de konumu olduğunun altını çizen Çakır “Projemiz, Esenyurt’ta bir bölgeye adını veren İSKİ Bölge Müdürlüğü’nün hemen arkasında yer alıyor. Dolayısıyla D-100 Karayolu’na ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alıyor. Gün geçtikçe hareketlenen bölgede yeni inşa edilen Pazar alanı ve cami gibi kamu alanları sayesinde projemizin yakın gelecekte de yüksek bir prim potansiyeline sahip olacağı aşikar” diye konuştu.

 

 

Fiyatlar 142 bin TL’den başlıyor

2 bin 508 metrekarelik arsa alanında tek blokta 12 katta 148 daireden oluşan YS Yaşar Suites projesinde 130 adet 1+0 ve 18 adet 1+1 daire yer alıyor. Büyüklükleri brüt 43 metrekare ile 100 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları ise 142 bin TL’den başlıyor. Konut kredisine uygun olan YS Yaşar Suites projesinin sosyal donatı alanları arasında açık kapalı otopark, kamelya, çocuk oyun alanları gibi alternatifler yer alıyor. Ayrıca projenin en üst katında bütün proje sakinlerinin kullanımına açık bir cafe-restaurant ve sosyal tesis yer alıyor. Talep halinde bu bölgenin kapalı yüzme havuzuna dönüştürülebileceği de belirtiliyor.

Benzer Haber  Paladyum Residence 100 milyon lira yatırımla hayat buluyor!

Yorum Yazın