216 Bahar projesinde teslimler haziranda başlıyor!

 

216 Yapı tarafından Kozyatağı'nda inşa edilen 216 Bahar projesinde inşaat çalışmalar hızla devam ediyor. 216 Yapı'nın ilk dönüşüm projesi olan 216 Bahar projesinde satışlar da devam ediyor. Hemen tapu sahibi olunabilen projede yatırımcılar Haziran ayı itibariyle anahtarlarını teslim alabilecekler.

 

11 bin metrekare inşaat alanına sahip olan 216 Bahar projesi 16 katlı tek bloktan oluşuyor. 56 dairenin  yer aldığı 216 Bahar projesinde büyüklükleri 152 ile 156 metrekare arasında değişen 3+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor.

 

Adalar manzaralı projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı  bin 600 lira ile 8 bin 700 lira arasında değişiyor. 216 Bahar projesindeki daireler 1 milyon 290 bin lira ile 1 milyon 510 bin lira arasında alıcı buluyor.  

 

216 Bahar'da kaba inşaatın tamamlanmak üzere olduğunu söyleyen 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “Projeden ev almak isteyenler, sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Üstelik hemen tapu sahibi olabilecek olan yatırımcılarımıza, haziran ayı itibariyle de anahtar garantisi sunuyoruz” dedi. 

 

Hükümetin gayrimenkul sektörünü canlandırması adına aldığı tedbirlerin satışlarına olumlu yönde katkı sağladığını anlatan Dündar, özellikle KDV oranlarında yapılan yeni düzenlemenin konut alıcısının işini kolaylaştırdığını belirtti. KDV'ye getirilen indirimi konutlarına yansıttıklarını söyleyen Dündar, böylelikle 216 Bahar'dan ev almanın çok daha kolay hale geldiğini belirtti. 

 

İki daireye bir ağaç düşüyor

 

2 bin 500 metrekare arazi içinde bin 500 metrekarelik özel peyzajıyla dikkatleri üzerine çeken projede büyük bir kameriye, çocuklar için bir ağaç ev, bir yapay şelale, oyun parkı yer alıyor. Peyzaj alanında yer alan 30'dan fazla ağacın koruma altına alındığı projede iki daireye bir ağaç düşüyor. Proje ayrıca Reşat Paşa Konağına ve yaklaşık 4,5 dönümlük alan üzerine kurulan Zübeyde Hanım Parkına da komşu konumda bulunuyor. 

Benzer Haber  Tarabya Life güncel fiyat listesi!

 

Tlf: 444 4 216          

 Web: http://www.216bahar.com/

Yorum Yazın