Atiye Residence’te 650 bin TL’ye 2+1 daire!

Bir kentsel dönüşüm projesi olan Atiye Residence, HAS – DBN Yatırım  Ortaklığı tarafından İstanbul'un parlayan yıldızı Kâğıthane'de 70 milyon TL yatırımla inşa ediliyor.
 
 
 
3 bin 450 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Atiye Residence, 17 katlı tek bloktan oluşuyor. 108 daireden oluşan projede, yapılan istatistik çalışmaları ve analizler sonucunda sadece 2+1 daire seçeneğine yer veriliyor. Her katta 7 dairenin bulunduğu projedeki daireler 102 metrekare olarak tasarlanmış.
 
 
 
Yüzde 1 KDV oranının geçerli olduğu Atiye Residence projesindeki daireler 650 bin TL ile 750 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 20 peşinat ödemelerinde kalan tutarın banka kredisi ile ödenebildiğiAtiye Residence'te peşin alımlarda yüzde 7 indirim uygulanıyor.
 
 
 
 
Residence bünyesinde bulunan concierge hizmeti sayesinde; ev temizliği, seyahat danışmanlığı, özel gün ve davet organizasyonu, kuru temizleme, terzi, lostra, kurye, çiçek ve hediye organizasyonu gibi profesyonel residence hizmetinin sunulacağı Kağıthane Atiye Residence projesinin sosyal olanaklarıarasında; fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, oturma alanları, güvenlik ve otopark yer alıyor.
 
 
 
Daire teslimlerinin Aralık 2017'de yapılması planlanan Atiye Residence projesi Levent'e 5 dakika, Maslak'a 10 dakika; Kağıthane'de açılacak olan Sheraton Otel, Axis AVM ve Kağıthane metrosuna yürüyüş mesafesinde yer alıyor.  
 
 
Tlf: 0 543 880 9757
 
 
Bilgen Kutlu / Mart 2017
Benzer Haber  Dap Yapı Çadır Günleri kampanyası başladı!

Yorum Yazın