Bahçeşehir Hayat fiyat listesi!

Atmaca Gayrimenkul 7. projesi olan Bahçeşehir Hayat‘ı Eylül ayında satışa çıkarıyor. Ön talep toplama sürecinde olan Bahçeşehir Hayat projesi Bahçeşehir’de inşa ediliyor.

Bahçeşehir Park, Bahçeşehir Konakları gibi prestijli projelere imza atan Atmaca Gayrimenkul yeni projesinde ön talep topluyor.

Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, en yükseği 6 katlı bloklardan oluşan Bahçeşehir Hayat projesinde toplam 150 adet daire olacağını söyledi. Stüdyo ve 1+1 dairelerin yer almadığı projede daire tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

 

Bahçeşehir Hayat fiyat listesi;

2+1 daire: 600 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire: 785 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yüzde 25 peşin yüzde 25 ara ödeme ve 36 ay sıfır faiz imkanıyla ev almak mümkün. Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, ” konut kredilerinde faizler çok yüksek. Krediyle ev almak artık çok zorlaştı. Biz de firma olarak senetle ev satıyoruz. Konut almak isteyen vatandaşlarımıza iç finansman modeliyle destek oluyoruz” dedi.

Yeşil alanları ve özgün mimarisiyle dikkat çeken proje 2019 yılında teslim edilecek.

Telefon: 412 1 222

1979 Yılından bugüne, istikrarlı büyümesini sürdüren Atmaca Şirketler Grubu, faaliyet gösterdiği iş kollarına değer katmayı ilke edinen yapısıyla Atmaca Gayrimenkul A.Ş.’yi kurarak inşaat sektörüne adım attı.

Atmaca Gayrimenkul, mimari yaklaşımını, kalite anlayışını ve farklılaşmayı ön planda tutan, vizyonunu ortaya koyduğu referans projelerini sizlere sunmaktan gurur duyar.

Bahçeşehir’in Kalite Çerçevesi;
Bahçeşehirpark,
Bahçeşehir Atmaca,
Bahçeşehir Konakları,
Bahçeşehir Hayat ile yeniden belirleniyor.

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Benzer Haber  Kayapa Şehir Evleri fiyat listesi!

Yorum Yazın