Balance Güneşli’de müstakil ofis bloklarının satış ve kiralaması başladı!

Balance Gayrimenkul tarafından Güneşli’de 17 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Balance Güneşli projesi 83 bin metrekare inşaat alana sahip.  311 bağımsız bölümün yer aldığı Balance Güneşli projesinde yatay ve dikey mimari tarzı kullanılmış.

 

Projede büyüklükleri 40 ile 1.700 metrekare arasında değişen, plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofisler olmak üzere büyük ve küçük ölçekli şirketlerin her türlü ofis ihtiyacına cevap verecek ofis seçeneği bulunuyor.

 

Balance Güneşli ofis projesindeki ofislarin metrekaresi 9.000 TL ile 10.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulunuyor. Projede ana bloklardan bağımsız konumlanan müstakil ofisler, blok halinde kiralanıp satılabildiği gibi kat olarak da tercih edilebiliyor.

 

 

Balance Güneşli ‘müstakil ofis blokları’, büyük şirketlerin ticari faaliyetlerini rahatlıkla yürütmelerini sağlarken, tekil kullanıma olanak veren az katlı yapısı ile firmaların kendi kurumsal kimliklerini yansıtmalarına da olanak veriyor.  Çalışanların tüm ihtiyaçlarını gözeterek daha verimli ve yaratıcı çalışmalarını sağlayan ferah, aydınlık ve şık müstakil ofisler, A Plus ofis projesi Balance Güneşli’nin sunduğu teknik alt yapı ve sosyal donatıların tüm avantajlarından yararlanıyor.

 

Güneş ışığını kesintisiz olarak içeri alan boydan boya camlar ve yüksek tavanlı çalışma ortamında,  çalışanların doğal havalandırmadan da yararlanabilmesi için manuel ve motorlu olmak üzere teleskopik paralel açılımlı kanatlı cam sistemleri kullanılıyor. Ayrıca cephe sistemlerinde içeride konforlu çalışma olanağı sunan yüksek akustik yalıtım sağlanmış.

 

 

Ayrıca ‘Müstakil ofis blokları’ Yaşam Sokağı ile de bütünleşerek sosyal hayatın bir adım ötesinde çalışma imkanı veriyor. ‘Yaşam Sokağı’ araçsız yürüyüş yolları, restoran ve kafeleri, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktaları da her türlü ihtiyacı karşılıyor.

 

İstanbul’un yeni ticaret merkezi olarak adlandırılan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yükselen Balance Güneşli, iş merkezleri ve havaalanlarına yakınlığı, ulaşım rahatlığı sağlayan stratejik konumu ile avantajlar sunuyor.

Benzer Haber  Kiler GYO'nun yeni projesi Referans Beylikdüzü!

 

Özellikle Basın Ekspres Yolu ile Mahmutbey arasındaki bölgenin ‘Merkezi İş Alanı’ ilan edilmesinden sonra hızlı bir gelişim süreci yaşanan bölge konut, AVM, ofis ve otel yatırımlarıyla, özellikle yeni ulaşım arterlerinin devreye girmesiyle İstanbul’un yeni gelişim hattı olarak yükselişini sürdürüyor.

 

Tlf:  444 99 52

Web: http://balancegunesli.com.tr/

 

Bilgen Kutlu / Mart 2017

Yorum Yazın