Deluxia Park Business’ta 712.248 TL’den başlayan A+ ofisler!

 

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de 14 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek olan Deluxia Park Business projesi bir yatay bir de dikey olmak üzere 2 bloktan oluşuyor.

 

Büyüklükleri 80 ile 1.316 m² arasında değişen 400 ofis ve büyüklükleri 99 ile 555 m² arasında değişen 14 adet ticari ünitenin yer aldığı Deluxia Park Business projesinde metrekare birim satış fiyatı KDV hariç 7 bin 700 lira seviyesinden başlıyor.

 

Deluxia Park Business

 

Teknik Yapı, lansman dolayısıyla KDV dahil fiyatların 712.248 liradan başladığı A plus ofislere yüzde 18’lik KDV indirimi veya sıfır faiz fırsatı sunuyor. A plus ofislerde 48 aya kadar vade seçeneğini tercih eden yatırımiçin Teknik Yapı firma kredisi kullandırarak ”0” faiz uygulayacak. Yılbaşına kadar peşin alımlarda veya anlaşmalı bankalardan baz faiz oranı ile kredi kullananlara KDV miktarı kadar indirim uygulanacak. Bu kapsamda Teknik Yapı, söz konusu vadedeki faiz oranlarını anlaşmalı bankalarda yüzde 0,79 olarak müşteriye yansıtacak.

 

Deluxia Park Business projesinde metrekare başına düşen aidat geliri, kira gelirleri ile minimize edilecek. Projede yer alan ve büyüklükleri 76 – 123 m² arasında değişen 6 adet toplantı salonunun, 17 ve 18 katlarda yer alacak spor salonu ile restoranın, blokların altındaki kafeteryanın, sınırlı sayıdaki otopark alanının ve oto yıkamanın kira gelirleri aidatların düşürülmesi için kullanılacak.

 

Deluxia Park Business

Deluxia Park Business sosyal olanaklar!

Projede yer alan ofislerin kullanımı için açık otopark ve 4 kattan oluşan kapalı otopark yer alacak. Yaklaşık 600 araç kapasitesine otoparkın bir bölümü misafir otoparkı olarak ayrılırken, engellilere özel 16 adet otopark yapılacak. Projedeki her ofis için en az 1 adet kapalı otopark tahsis edilirken, büyük ofisler için 2 adet otopark alanı tahsis edilecek.

 

Çevreye ve doğaya duyarlı mimari konsepte sahip olan Deluxia Park Business projesinin, tasarımı ve inşaatı LEED kriterlerine uygun yapılıyor. Projenin 18. katında yer alan restoran ile 19. kattaki fitness ve sauna merkezi ile çalışanlara yoğun iş hayatlarındaki stresi atabilecekleri imkan da sağlanıyor.

Benzer Haber  Büyükyalı İstanbul fiyat listesi!

 

Ofis teslimlerinin Aralık 2020’de yapılması planlanan Deluxia Park Business projesi;  Kartal ve Maltepe’nin kesişim noktasında, metro ağlarına 2 dakika, havalimanına ise yaklaşık 15 dakikalık mesafede yer alıyor.

 

Tlf: 444 10 08

Web: http://www.deluxiapark.com/business

Adres: Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:22 Maltepe/İstanbul

 

Bilgen Kutlu / Kasım 2017

Yorum Yazın