Ebruli Ispartakule’de 240 ay yüzde 5 peşinat!

Nisan ayında inşaatına başlanması planlanan Ebruli Ispartakule projesinde satışların da Nisan ayında başlaması planlanıyordu. Ancak yatırımcılara ve konut sahibi olamak isteyenlere Emlak Konut GYO tarafından başlatılan ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ kampanyasından yararlanma imkanı sağlanmak için satışlar öne çekildi. 

 
 
Ebruli Ispartakule projesinde daireler; 
 
2+1 : 494.000 TL'den 
3+1 : 646.000 TL'den
4+1 : 876.000 TL 'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
 
Emlak Konut GYO'nun 31 Mart'a kadar devam edecek olan kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Ebruli Ispartakule projesinde 60 aya vade farksız, 120 ay 0,45 ve 240 aya yüzde 0.79 vade oranıyla konut kredisi kullanma imkanı yatırımcılara sunuluyor.
 
 
Kampanyaya Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası destek veriyor.
 
 
 
 
Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından, Avcılar Tahtakale Mahallesinde inşa edilen Ebruli Ispartakule iki farklı parselde toplam 41 bin 168 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 
 
 
4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı Ebruli Ispartakule projesi 724 konut ve 55 dükkandan meydana geliyor. Ebruli Ispartakule projesinde büyüklükleri  114 ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve  4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.   
 
 
Mimari tasarımı Özgüven Mimarlık tarafından yapılan Ebruli Ispartakule projesinde ortak alanların aydınlatılmasında yenilenebilir enerji kullanımı devreye girerken otoparklarda da elektrikli şarj üniteleri yer alacak. Ayrıca, lavabo ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek.
 
 
 
 
Daire teslimlerinin Haziran 2019'da yapılması planlanan Ebruli Ispartakule projesinin sosyal olanakları arasında; cafe, restoran, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, yüzme havuzu, teniz kortu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, güvenlik ve otopark yer alıyor.
 
 
 
Hizmete giren Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yükselen Ebruli Ispartakule projesi çalışmaları devam eden metroya yürüme mesafesinde.  Proje TEM’e 1 dakika, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre, 3. Havalimanı’na 42 kilometre mesafede konumlanıyor.
  
 
 
Tlf: 444 26 93 
 
 
Bilgen Kutlu / Mart 2017
Benzer Haber  Korkmazkaya Çeşme fiyat listesi!

Yorum Yazın