Hergün yeni bir şikayet!

İstanbul Esenyurt’ta inşa ettiği Nlogo projesini söz verdiği 24 ay süresinde teslim edemeyen Özyurtlar İnşaat diğer yaptığı ve yapımına devam ettiği projelerde yaşadığı sorunlarla mücadele ediyor.

 

Nlogo İstanbul projesinde teslimlerin 24 ay değilde 43 aya çıkması daire alanları kara kara düşündürürken Türkiye’nin 1 numaralı şikayet sitesi www.sikayetvar.com sitesine de Özyurtlar İnşaat’la ilgili şikayet yağıyor.

 

İşte bazı şikayetler;

 

Özyurtlar İnşaat Tapuyu Vermiyorlar..

 

Sina T. adlı vatandaşın şikayeti,

“Firma anlam veremediğim bir şekilde tapuyu vermiyor, yoğunluğu bahane ederek 2 ay mühlet istediler şimdi 4 ay olmuş hala kesin ve net bir cevap veremiyorlar maalesef. Yetkili arkadaş ile görüşüyorum o da onun yetkilisi ile görüşüyor ama sonuç hala yok.

Dairemin bir borcu yoktur, tapu masrafları ödenmiştir, bana düşen beklemek de ne kadar bekleyeceğiz tapu lazım 4 ay da tapu çıkar arkadaş nerenin tapusu olsa olsun 4 ay bina yapıyorlar arkadaş. Lütfen yetkililerin yetkilisine sesleniyorum, tapumu verin lazım bana, lütfen”.

 

 

Özyurtlar İnşaat N Şehir 2. Etap Teslimi…

 

Ramazan Ö. isimli vatandaşın şikayeti,

 

Özyurtlar İnşaat N şehir 2. Etap 2014 Ağustos'ta teslim edilecekti, 2015 Eylül'e atıldı. En son 2016 Nisan sonu teslimat yapılacak deniliyordu ancak hala teslimat yapılmadı ve Özyurtlar İnşaat müşteri hizmetlerini aradığımızda da net bir bilgi alamıyoruz. N Şehir 2. Etap ne zaman teslim edilecek?

 

 

Özyurtlar İnşaat kiraya verilen daireler tam bir sorun…

 

Serdar Y. adlı başka bir vatandaşın şikayeti ise şöyle,

 

 

 

Ncity de kiracı olarak oturuyorum. Ben hiç böyle diye kötü hayatımda görmedim. Önüne gelen insana araştırmadan daireleri kiraya vermişler. Sitede gürültülerinden oturulmuyor. Bir de ne iş yapıyorlar çok merak ediyorum. Buna yönetimin önlem alması gerekiyor. Bu yüzden çevreden siteye bakış açısı hiç iyi değil. Aile gelip oturmuyor. Ben bile taşındığı ma çok pişman oldum. Daire sahiplerine sesleniyorum. Yönetim sizde, Özyurtlar İnşaat olarak imajınızı zedeliyorsunuz.

Benzer Haber  Marmara Loft güncel fiyat listesi!

 

 

Özyurtlar İnşaat Evmi Aldık Dertmi Aldık?

 

Işıl B. adlı vatandaşın şikayeti;

 

Teslimata kadar zaten insanlar yaşadıklarını burada yazmışlar bu nedenle o konuya girmeyeceğim. Evinize girdiğinizde sorunlar çözüldü mü? Hayır, o zaman yaşadıklarınız 10 kat daha beteri…Sitede oturum 1,5 senedir var ama sitenin halini görseniz oturur ağlarsınız. Zaten malzeme
kalitesiz, özensiz yapılmış her taraf, biran önce teslim edebilmek adına yarım yamalak çirkin görüntülü birçok yer var ama muhatap yok. Özyurtlar'da teslim ettik karışmayız zihniyeti.

Özyurtlar, binaları teslim ettikten sonra o binada yaşananlar sizi ilgilendirmiyorsa marka olmaya çalışıp, isim yapmanıza ne gerek var? Sokaktaki sıradan bir müteahhitten farkınız ne? Bitirdiğiniz sitelerin fotolarını internet sitenizden yayımlamayı ve şunları yaptık deyip reklam yapmasını biliyorsunuz ama o sitelerin hali ne oldu? Gidip kontrol edelim, siteyi yıktılar mı, bambaşka bir hal mi aldı vs. Neden ilgilenmiyorsunuz?

 

Yorum Yazın