Ihlamur Konakları Florya projesinde 1 milyon 900 bin liraya!

İstanbul'da aile yaşamını özleyenler için geliştirilen Ihlamur Konakları Florya projesi 11 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Az katlı mimari konseptiyle ön plana çıkan Ihlamur Konakları Florya projesinde toplam 73 adet konut yer alıyor.

 

İstanbul'un değerli semtlerinde proje geliştiren Beyaz İnşaat yeni projesi Ihlamur Konakları Florya projesini az katlı konutlarda yaşamayı sevenler için hayata geçirdi. Konak hayatında aradığınız herşeye cevap veren Florya Ihlamur Konakları projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire tiplerine yer verildi.

 

Ihlamur Konakları Florya projesinde en düşük daire fiyatı ise 1 milyon 900 bin liradan başlıyor. Beyaz İnşaat projede konut alıcıları için finansman kolaylığı sağlıyor. Her keseye ve bütçeye uygun ödeme planları mevcut.

 

Konut teslimlerinin 2018 yılında yapılacağı Ihlamur Konakları Florya projesinde 2 adet sauna, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, kamelyalar, toplantı salonu, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları ve vitamin bar yer alıyor.

 

Ihlamur Konakları Florya iletişim bilgileri;

Folrya / İstanbul

Telefon: 444 29 30

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

 

Benzer Haber  Serenity Cadde güncel fiyat listesi!

Yorum Yazın