Kartal Wings güncel fiyat listesi!

Ümran Yapı ve Suudi Arabistan’lı yatırım şirketi Amad Gayrimenkul ortaklığında İstanbul’un parlayan ilçesi Kartal’da inşa edilen Kartal Wings projesinde satışlar başladı.

3 blokta toplam 278 adet dairenin yer aldığı Kartal Wings projesinde daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 şeklinde tasarlandı. Daha çok mahalle hayatını özleyenler için geliştirilen proje Kartal-Pendik’te evini yenilemek isteyen geniş aileler için oldukça cazip.

Projede metrekare fiyatları 6 bin 500 liradan başlıyor.

Kartal Wings fiyat listesi

1+1 daireler 418 bin liradan başlayan fiyatlarla,
2+1 daireler 639 bin liradan başlayan fiyatlarla,
3+1 daireler ise 864 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her keseye ve kişiye özel ödeme planının bulunduğu projede ayrıca yüzde 25 peşinat 36 ay sıfır faiz seçeneği sunuluyor.

12 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projede kapalı yüzme havuzu, ortak kullanıma açık seyir terasları, sauna, ticari üniteler, yürüyüş alanları, basketbol, futbol sahası ve 24 saat güvenlik yer alıyor.

Dairelerin birinci kattan itibaren deniz manzarasını gördüğü proje, Kartal Sahil Yolu’na 3 dakika, E5 ve yakında hizmete girecek olan Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattı 6-7 dakika, Pendik Marina’ya 6 kilometre, Sahil Yolu’na 2 kilometre, metro istasyonuna 2 kilometre, hızlı trene 1,6 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 17 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Her daire için en az bir otaparkın verildiği Kartal Wings projesinde KDV oranı yüzde 8 olarak uygulanıyor. Stüdyo dairenin yer almadığı projede sadece 10 adet 1+1 konut mevcut.

Kartal Wings 2019 yılında teslim edilecek.

Kartal Wings iletişim bilgileri;

Petrol İş Mahallesi Serinkuyu Sokak Kartal / İstanbul

Telefon: 444 39 82

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Benzer Haber  Folkart Blu Çeşme mavi cennet!

Yorum Yazın