Kaşmir Mavi Orkide projesinde sadece 4+1 daire olacak!

Başkent Ankara Eryaman’da Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MTN İnşaat ortak girişimi olarak hayata geçirilen Kaşmir Mavi Orkide projesinde satışlar başladı.

Kaşmir Göl Evleri’ni tamamlayıp teslim eden Gülsan Holding yeni projesi için bu defa ortaklık yolunu seçti. Kaşmir Göl Evleri’ne komşu inşa edilecek projeye Kaşmir Mavi Orkide ismi verildi.

Alışveriş Merkezinin de bulunacağı Kaşmir Mavi Orkide ticaret artı konut projesi olarak tasarlandı. 27 katlı 5 bloktan oluşan proje sadece 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Kaşmir Mavi Orkide projesinde 1+1, 2+1, 3+1 gibi daire seçenekleri bulunmuyor.

Kaşmir Mavi Orkide fiyat listesi

4+1 daire: 600 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca şirket bünyesinde 3 vade fırsatı sunuluyor.

Beş bloktan meydana gelen proje “Daha fazla mavi, şimdi daha yakın” sloganıyla yola çıkıyor. Projedeki dairelerin tamamı 4 oda 1 salon tipinde inşa edilecek. Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı aynı bölgede Kaşmir Center adında konut ve alışveriş merkezinden oluşan yeni bir proje daha imza atacak.

Ankara en gözde yerlerinden biri olan Eryaman’da yükselmeye başlayan proje alışveriş merkezi ve kalite standartlarıyla Premium çizgide bir yaşam alanı sunuyor. Dinlenme alanları, kademeli meydanları, süs havuzu ve peyzajı ile dikkat çekiyor. Kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, AVM, güvenlik gibi birçok sosyal alanı barındırıyor.

kasmir-mavi-orkide

Kaşmir Mavi Orkide Projesi

Proje, Şehitler Polisler Parkı, Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Optimum Outlet Shopping Center, Eryaman Anadolu Lisesi, Eryaman metro durağı gibi yerlere yakın konumda bulunuyor.

İletişim bilgileri;

Göksu Mahallesi 2. İnönü Caddesi Eryaman / Ankara

Telefon: 444 0 465

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Benzer Haber  Tuba Seyirtepe fiyat listesi!

Yorum Yazın