Kuzey Yakası projesinde satışlar başladı!

Emlak Konut tarafından geliştirilen Kuzey Yakası yatay mimari konseptinde toplam 10 blokta hayata geçirildi. Kuzey Yaka'nın 7 bloğu ticaret ve ofis, 2 bloğu otel ve kongre merkezi 1 bloğu ise spor tesisi olarak tasarlandı. Tem, E-5, 3. Köprü gibi bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çeken Kuzey Yakası karma kullanımı ve  çok fonksiyonlu programıyla farklı beklentilere cevap veriyor.

 

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, “ Başakşehir konum itibariyle 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Entegre Sağlık Kampüsü, Stadyumlar, Resmi Kurum Binaları ve Üniversite gibi devletimizin büyük ölçekli yatırım projeleri ile her geçen gün değerine değer katan bir bölge olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek potansiyeliyle ön plana çıkıyor. Kuzey Yakası içerisinde ofisler ve ticari alanların yanı sıra; otel, spor kompleksi, konser salonu, sosyal tesisler, çocuk alanları ve hayvanat bahçesi gibi faaliyet alanlarının dışında bir de dünya metropollerinde görmeye alıştığımız devasa bir şehir parkı yer alıyor ” dedi.

İlgili resim

Kuzey Yakası projesinde ortalama metrekare birim fiyatları 7 bin liradan başlıyor. Kuzey Yakası projesinde yüzde 10 peşinat yüzde 10'luk iki ara ödeme ve kalanı TÜFE'ye göre 120 ayda yüzde 0,50 faiz oranında taksitlendiriliyor. Ayrıca yüzde 20 peşinatla 24 ay, yüzde 30 peşinatla 36 ay, yüzde 40 peşinatla 48 ay, yüzde 50 peşinatla 60 ay vade farksız taksit yapılıyor.

 

Kuzey Yakası iletişim bilgileri:

Adres: Kayabaşı Mahallesi  Evliya Çelebi Caddesi Emlak Konut Başakşehir Evleri 1. Etap 2. Kısım D Blok No:1 Dükkan No:168 Başakşehir / İstanbul
Telefon: 0212 801 43 11

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi

Benzer Haber  Park Planet fiyat listesi!

Yorum Yazın