Nef Nakkaştepe Projesi

Nef Nakkaştepe Projesi!

Timur Gayrimenkul tarafından Üsküdar Nakkaştepe’de hayata geçirilen Nef Nakkaştepe Foldhome Konsept tarzında tasarlanıyor. Anadolu Yakası’nda geliştirdiği Nef Çekmeköy projesinde üstün satış başarısı gösteren ve adeta “yok satan” Timur Gayrimenkul Üsküdar Kuzguncuk’ta projesi için hazırlıklara başladı.

2017 yılında satış rekorları kıran Timur Gayrimenkul 2018 yılında da aynı başarıyı sürdürmeyi planlıyor. Nefes’ten yola çıkarak oluşturdukları “Nef” markasıyla yeni projeler geliştiren Timur Gayrimenkul Nef Nakkaştepe projesini çok yakında satışa sunmaya hazırlanıyor.

Nef Nakkaştepe Projesi

Nef Nakkaştepe Projesi

Anadolu Yakası’nda hayata geçirdiği ikinci proje olan Nef Nakkaştepe “Foldhome Konsept” tarzında kurgulandı.

Foldhome Konsep nedir?

Foldhome Konsept, katlanır ev anlamına geliyor. Foldhome Konsept ile, bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilebiliyor. Foldhome sistemi, 5 bin metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşım oluyor.

Foldhome özellikleri:

– Kişisel kullanım içindir.

– Evinizin bir odası gibidir.

– Aidat gerektirmez.

– Kullan öde sistemiyle çalışır.

– Kullanılmayan alanlar için ödeme yapılmaz.

Nef Nakkaştepe Fiyat Listesi;

Projede daire ve metrekare birim fiyatları henüz açıklanmadı.

Projede kampanya, faiz oranları, kredi imkanları, taksit sayısı, peşinat, iskonto oranları, şirket içi finansman modelleri henüz belirlenmedi.

Nef Nakkaştepe İletişim Biilgileri;

Adres: Kuzguncuk Mah. 34674 Üsküdar İstanbul
Telefon: 444 9 633

Timur Gayrimenkul Hakkında;

Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. Şen Timur Gümrükleme ve Dış Ticaret Limited Şirketi ismi altında 1992 yılında gümrük komisyonculuğu aracılık ve mümessillik hizmetleri yapmak için Türkiye’de kurulmuştur. Şirket 12 Nisan 2007’de nevi değiştirmek suretiyle Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. ünvanını almıştır. Şirketin faaliyet konusu Türkiye ve yurtdışında inşaat ve müteahhitlik işleri yapmak ile gayrimenkul alımı, yapımı, geliştirmesi ve satımını gerçekleştirmektir.

Benzer Haber  Mod Bahçelievler projesinde 1+1 daire konsepti yok!

 

 

 

Yorum Yazın