Otostat’da metrekare birim fiyatları 4.500 TL’den başlıyor!

Otomotiv sektörünün öncü markalarının yetkili bayileri, 2’nci el pazarında hizmet veren firmalar, galeriler ve otomobil tedarikçilerini bir arada toplayacak olan Otostat, yatırımcının takibinde olan TEM Sancaktepe’de kuruluyor. 

 

130 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Otostat Sancaktepe projesi 3 etaptan oluşacak. 4 katlı bir kompleksten oluşan projede toplam 340 dükkan yer alıyor. 120 dükkanlık ilk etap teslimlerinin 2017 sonunda, projenin tamamının ise  2018 sonunda bitmesi planlanıyor.

Satış ve kiralamaların başladığı Otostat projesinde  büyüklükleri 180 ile 2 bin 500 metrekare arasında değişen 40 ayrı tipte işyeri buluyor. Şehir dışından gelecek olanlar için toplantı salonlarının da yer aldığı 24 odalı bir otelin de yer alacağı Otostat projesini ziyarete gelenler arabasıyla tüm dükkanları gezebilecek ve istediği işyerinin önüne park edebilecek. 1200 araçlık otoparkta firmalara araç stoğu yapma imkanı sağlanacak.

  
 
 
 

120 ay yüzde 0,95 faizle dükkan sahibi olunabilen Otostat projesinde dükkan fiyatları metrekare bazında 4 bin 500 TL’den başlıyor,  6 bin TL’ye kadar yükseliyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede en küçük dükkanın fiyatı ise 950 bin TL’den başlangıç gösteriyor.  Otostat projesinde kira fiyatları metrekaresi 38 TL ile 50 TL arasında değişiyor. 

 

Cafe ve restoranların yer aldığı sosyal alanları da içine alan bir atrium mantığıyla tasarlanan Otostat'ta, market, spor salonu ve oyun alanları da bulunuyor.  Leed sertifikasına da aday gösterilen Otostat projesi, güneş panelleri, kirli su atık ve dönüştürme tesisleri gibi çevre dostu unsurlarıyla dikkat çekiyor. 

 

Otostat’ta ayrıca sigorta, finansman, noter ve ekspertiz hizmetleri, satışa sunulan ikinci el araçlara ait Otostat sertifikası, yedek parça ve aksesuar mağazaları, özel döner platformlu profesyonel fotoğraf stüdyosu, ses, görüntü ve VIP oto dekor servisleri, test sürüşü imkanı, araç stoklama alanları, otomobil kaporta, boya, mekanik ve lastik-rot balans servisleri, araç kiralama, oto kuaför hizmetleri, toptan alım ve pazarlama, elektrikli araçlar için şarj istasyonları, Go-Kart ve RC maket araba yarış pisti gibi imkanlar da bulunacak.   

Benzer Haber  Yeşilyaka, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor!

 

Tlf: 0 531 101 28 05 

Web: http://otostat.com.tr

Bilgen Kutlu / Mart 2017

Yorum Yazın