polsan-prestij-konutlari-projesi

Polsan Prestij Konutları Güncel Fiyat Listesi!

follow Bugün Ankara Sincan’da Salihoğlu İnşaat ve Akoğlu inşaat ortaklığında geliştirilen blacksmithsurgical.com/t3-assets/story/texting-mia-ptii.php Polsan Prestij Konutları projesini her yönüyle inceleyeceğiz. Ankara’nın parlayan yıldızı Sincan’da 35 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen projede 459 adet konut yer alıyor.

http://pierreducalvet.ca/160213.php Törekent Metro İstasyonu karşısında hayata geçirilen proje 15 ve 16 katlı bloklardan meydana geliyor. Daire tiplerinin 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandığı projede 2+1 daireler 115 metrekare, 3+1 daireler 160 metrekare ve 4+1 daireler 190 metrekare olarak planlandı.

Toplam 7 bloktan meydana gelen projede 2+1 daire sayısı 95 adet, 3+1 daire sayısı 300 adet ve 4+1 daire sayısı 64 adet olarak gerçekleşti. Stüdyo dairenin yer almadığı proje yüzde 60 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Hastane, okul ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken proje metroya da komşu. Nitelikli konut projelerinin geliştirildiği Sincan Törekent Mahallesinde yükselen proje fiyat kalite dengesine bakıldığı zaman oldukça cazip görünüyor.

Polsan Prestij Konutları güncel fiyat listesi

2+1 daire 115 metrekare 215 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 160 metrekare 315 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 190 metrekare 375 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Hem senet hem de banka kredisiyle ev almak mümkün. Yüzde 25 peşinat ödeyerek 24 ay şirket bünyesinde sıfır faizle konut sahibi olabilirsiniz.

polsan-prestij-konutlari-projesi

https://plotbycgiarecsou.tk Polsan Prestij Konutları

Depreme karşı dayanıklı konvansiyonel kalıp sisteminin kullanıldığı projede zemin etüdü, dış cephe mantolama, taban-tavan ısı ses yalıtımı ve ıslak zeminlerde mebran su yalıtımı yapılmış. Su deposu ve hidrofor sisteminin yer aldığı projede fiber optik ve internet altyapısı mevcut.

Proje her yönüyle incelendiği zaman hem yatırımcılar hem de oturumcular için tavsiye edebileceğimiz konut projeleri arasında yer alıyor. Stüdyo daire olmaması ve 2+1 dairelerin bir blokta toplanması geniş aileler için oldukça uygun. Firmanın kendi içinde finansman kolaylığı sağlaması kredi faizi ödemek istemeyenler için de avantaj sağlıyor. Metrekare fiyatlarına bakılınca prim yapma potansiyeli mevcut. Böyle olunca yatırımcı da tercih edebilir.

Benzer Haber  Bilim Tower'da 340 bin TL'den başlayan fiyatlar!

mocliwhonomo.ga Polsan Prestij Konutları sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, açık-kapalı otopark, 24 saat güvenlik, internet altyapısı, kafeterya, kamelya, futbol-voleybol-basketbol sahası, merkezi uydu sistemi, hamam yer alıyor.

Polsan Prestij Konutları projesiyle ilgili taksit sayısı, ödeme planı, peşinat, metrekare birim fiyatı, teslim tarihi, mahal listesi ve daha fazlası hakkında bilgi için 0.312. 267 47 47 nolu telefonu aramanız yeterli.

Berkman Demirhan / Emlaklobisi – Şubat 2018

 

Yorum Yazın