Semt Bahçekent fiyat listesi!

İnşaat sektörünün deneyimli ve tecrübeli firmsası Sur Yapı yeni projesi Semt Bahçekent’i Esenyurt’ta toplam 23 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediyor.

İki etaptan meydana gelen Semt Bahçekent projesinde daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. 669 adet konut ve 26 adet ticari ünitenin yer aldığı projede 26 farklı konut tipi bulunuyor.

Semt Bahçekent fiyat listesi

1+1 daire: 215 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire: 345 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire: 450 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire: 650 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede yüzde 5 peşinat yüzde 85 banka kredisi ve geriye kalan tutarı da ara ödeme yapmak kaydıyla daire sahibi olmak mümkün. Firma ayrıca kendi bünyesinde yüzde 50 peşin 24 ay sıfır faiz imkanı sunuyor.

Projenin sosyal donatı olanakları arasında yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kafeterya, restoran, sauna, spor salonu, otopark, güvenlik, sinema ve market yer alıyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas Emlak Konut ihalesi ile Bahçekent bölgesinde iki etaplı bir projenin yapımını üstlendiklerini belirterek şunları söyledi, “Sur Yapı olarak, Semt Bahçekent ile hem yatırımcıya hem oturumcuya hitap ediyoruz. Birinci etabında 669 daire ve 26 ticari alanın yer aldığı proje tanıtıma özel 195 bin liradan başlıyor. Metrekare fiyatlarının 3 bin 800 TL civarına geldiği bölgede tanıtıma özel 2 bin 950 TL’den satışa çıkarak hem oturumcuya hem de yatırımcıya ilk günden kazandırmayı hedefliyoruz. Üstelik tanıtıma özel yüzde 5 peşinatla satışlara başlıyoruz.”

semt-bahcekent-emlaklobisi

Semt Bahçekent projesi

Projenin ilk etabı 2019 yılı içerisinde teslim edilecek.

Semt Bahçekent iletişim bilgileri;

Hoşdere Mah. Esenyurt/İstanbul

Telefon: 444 5 787

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Benzer Haber  MESA Cadde projesi satışa çıktı!

Yorum Yazın