Sinpaş Finans Şehir fiyat listesi!

2 milyar 350 milyon lira gelir beklenen Sinpaş Finans Şehir projesinde toplam 2 bin 750 adet konut yer alacak. 140 bin metrekarelik alanın arsa sahibi olan Sinpaş Yapı Sinpaş Finans Şehir'i etap etap yapacak ve ilk etapta 450 adet konut yer alacak.

 

Sinpaş Finans Şehir projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Sinpaş Finans Şehir projesinin 1+1 ve 3+1 tipindeki örnek daireleri hazır durumda. Daire büyüklükleri ise 58 metrekare ile 200 metrekare aralığında değişkenlik gösteriyor.

 

Sinpaş Finans Şehir fiyat listesi;

En düşük daire 475 bin lira en yüksek daire ise 1 milyon 585 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Sinpaş Finans Şehir projesinde yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olmak mümkün. Projede hem banka kredisi hem de firma bünyesinde kredi imkanı sunuluyor. 36 ay sıfır faizle konut sahibi olabilirsiniz.

 

Sinpaş Finans Şehir projesinden daire alanlara bisiklet hediye ediliyor. Sinpaş Finans Şehir projesinde yer alacak dev şehir parkı ile birlikte piknik alanları, göletler, oturma terasları, uzun yürüyüş yolu, koşu ve bisiklet parkurları, şehir meydanı, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar, ünlü markaların yer alacağı mağazalar ve çarşı bölümü projeye renk katıyor.

sinpaş finans şehir ile ilgili görsel sonucu

Sinpaş Yapı 2 milyar 350 milyon liralık devasa projesini 1 lira kredi kullanmadan kendi özkaynaklarıyla yapıyor. Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, " 2004 yılından bugüne kadar arsayı topladık. 140 bin metrekare büyüklüğünde arsamız var. Yüzde 80-90 oranında büyük bir kısmını satın aldık. Geriye kalanlarla da kat karşılığı anlaşması yaptık. Finans Şehir'in yapımında kredi kullanmıyoruz. Finansmanı nı kendi bünyemizde çözeceğiz" dedi.

 

Sinpaş Finans Şehir iletişim bilgileri:

Adres: Çakmak Mah. Şenol Güneş Bul. Serüven Sok. No:1 Ümraniye/İstanbul
Telefon: 444 19 74

Benzer Haber  Hep İstanbul kampanyalı güncel fiyat listesi!

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi

 

 

Yorum Yazın