Sinpaş Gökorman fiyat listesi!

Şile yolu üzerinde Çekmeköy ormanlarına komşu Sinpaş Gökorman projesi iki blok üzerine inşa ediliyor. Toplam 420 konuttan meydana gelen Sinpaş Gökorman’da 48 ile 57 metrekarelik stüdyo daireler, 75 ile 88 metrekarelik 1+1 daireler, 104 ile 140 metrekarelik 2+1 daireler, 135 ile 190 metrekarelik 3+1 daireler ve 181 ile 188 metrekarelik 4+1 daireler yer alıyor.

Loskayonuyla da ön plana çıkan proje 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Avrasya Tüneli gibi Asya ve Avrupayı biribirine bağlayan ulaşım noktalarına çok yakın konumda bulunuyor.

sinpaş gökorman

Sinpaş Gökorman Projesi

Sinpaş Gökorman fiyat listesi;

1+0 (stüdyo) daire: 299 bin liradan başlayan fiyatlarla,

1+1 daire: 450 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire: 595 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire: 769 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire: 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sinpaş Gökorman projesinde her keseye ve kişiye özel ödeme planları mevcut.

Muhteşem bir doğaya sahip Sinpaş Gökorman’da, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, açık-kapalı yüzme havuzu, fitnes, spa, sauna, hamam, 24 saat güvenlik, otopark, amfi tiyatro ve kafe-restoran yer alıyor.

Gökorman’da her mevsim yeni bir başlangıç. Her mevsimin kendine has rengi ve güzelliği var. Neden tek rengin içinde yaşayalım ki? İşte Gökorman’da böylesine hoş ve doğal bir ayrıcalığa sahip olacaksınız. Evinizin dört mevsim doğayla birlikte renk değiştirmesine şahit olurken yeni bir mevsimin tatlı bir başlangıcına hazırlanacaksınız. Gökyüzünün özgürlüğüne yükselen bir yaşam. Gökorman, gökyüzünün özgürlüğüne ağaçlarla iç içe yükseliyor. Pencerenizdeki ağaçlarınızla temiz sizi ziyarete gelen kuşlardan ve kelebeklerden ilham alacaksınız.

Doğanın kadim güzelliğinden ilham alan Sinpaş GYO, Anadolu yakasındaki en yeni projesi Gökorman ile çok özel fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu bir ilke imza atıyor. Çekmeköy Ormanı manzaralı Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzüyle buluşturan özgün mimarisi ve 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunabilecek kadar doğayla iç içe olma ayrıcalığı sunuyor.

Benzer Haber  Anka Meydan fiyat listesi!

Proje 2019 yılında teslim edilecek.

Sinpaş Gökorman iletişim bilgileri;

Aşağı Dudullu Mah. Temaşa Sk. No:17 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 444 1 440

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Yorum Yazın