Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi lansmana özel fiyatlarla satışa çıktı!

Sur Yapı Koşuyolu’nda 57 bin 700 metrekare alan üzerinde hayata geçireceği yeni projesi Excelence Koşuyolu'nu bugün yapılan basın toplantısıyla lansmana özel fiyatlarla satışa çıkardı.

 

Projeyi son zamanların en iyi fiyatlandırması ile satışa sunduklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; Emlak Konut GYO kampanyasının yanı sıra 15 Ocak’ta başladıkları Olur Olur Bal Gibi Olur kampanyasının da geçerli olduğunu belirtti ve  “Kampanyaya 15 Ocak’ta başladık. Kampanya kapsamında 1 ayda 215 konut sattık ve 143 milyon ciro yaptık. Bu rakamlara Excellence projemiz dahil değildi. Şimdi bu projemizi de dahil ettik” dedi

 

Sur Yapı Excellence Koşuyolu fiyatları ilk 50 daireye özel metrekaresi ortalama 15 bin TL’den başlıyor. Projedeki dairelerin fiyatları 918 bin TL'den başlıyor. 

 

 

 

184 daire ve 27 dükkândan oluşan Excellence Koşuyolu projesinin yatırım değeri 700 milyon  TL. Excellence Koşuyolu projesinde büyüklükleri 57 ile 381 metrekare arasında değişen,1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki yatay blokta home ofisler ve 1+1 dareler yer alırken, 22 katlı apartman bloğunda 3+1 ve 4+1 daireler yer alacak.

 

Akıllı ev sistemi ile teknolojinin tüm imkanlarından yararlanma fırsatı sunan Excellence Koşuyolu projesinde yazın güneşin keyfini yaşatacak teraslar ve geniş balkonlar bulunuyor. Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları günlük hayatın stresini geride bırakmayı sağlarken alışveriş caddesindeki mağazalar ve kafeler hayata kolaylık ve keyif katıyor. 

 

Konut teslimlerinin 30 ay sonra yapılması plananlanan Excellence Koşuyolu projesinin sosyla olanakları arasında; Türk Hamamı, buhar odası, fitness, sauna, SPA, Açık / kapalı yüzme havuzları, aktivite alanları, çocuk oyun olanlar, spor alanları, lounge alanlar, otopark ve güvenlik yer alacak. 

 

 

Excellence Koşuyolu,  Avrasya Tüneli çıkışı ve Marmaray’a yakınlığı ile adeta bütün İstanbul merkezlerine bir adım uzaklıkta bulunuyor. Excellence Koşuyolu projesi aynı zamanda Acıbadem metro istasyonuna 300 metre, metrobüs gibi tüm toplu taşıma araçlarına ise yürüme mesafesinde yer alıyor.

Benzer Haber  Nidapark Bomonti projesi geliyor!

 

 Tlf:  444 5 787 

Web: http://excellencekosuyolu.com.tr/ 

 

 

Bilgen Kutlu / Şubat 2017

 

Yorum Yazın