Tekfen Topkapı ön talep topluyor!

Tekfen Topkapı özel bir proje olacak. Önceki yıllarda Beylikdüzü’nde yapımını gerçekleştirdiği ve yaşamın başladığı Hep İstanbul projesi ile markalı konut üretimine giren Tekfen Gayrimankul, İstanbul’daki yeni projesinin hazırlıkarına başladı.

Zeytinburnu Topkapı’da bulunan şirket arsası üzerinde hayata geçirilecek olan yeni projenin adı Tekfen Topkapı olarak belirlendi. Mayıs ayında lansmana çıkacak olan proje, Almanaya’nın önde gelen mimarlık şirketlerinden biri olan HPP International tarafından tasarlanıyor.

Tekfen Topkapı daire tipleri

İç mimarisi Toner Mimarlık tarafından yapılacak olan proje iki yatay, iki de dikey olmak üzere 4 bloktan oluşacak. Ticari alanların da yer alacağı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunucak. Projede konutların yanı sıra ticari üniteler de yer alıyor. Ödeme koşulları, metrekare birim fiyatları ve banka kredi faiz oranları henüz belirlenmedi.

Aralık ayında lansmana çıkması bekelene Tekfen Topkapı projesi İstanbul’un ana ulaşım akslarından biri olan D100 (eski E-5) karayoluna ve metro hattına oldukça yakın mesafede yekonumlanıyor.

İletişim bilgileri

Tlf: 0 212 359 37 00

Web:  http://www.tekfengayrimenkul.com

Adres: Maltepe Mahallesi, Yılanlı Ayazma Yolu, Tekfen, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
 

Bilgen Kutlu / Kasım 2017

Benzer Haber  Sur Yapı Bahçekent projesinde 755 daire yer alıyor.

Yorum Yazın