The Village Urla’ da lansman öncesi fırsatlar!

 

Kuzu Holding'in İzmir Urla'da 50 bin metrekare aras üzerinde hayata geçireceği The Village Urla projesinde inşaat çalışmaları geçtiğimiz Eylül ayında başladı.

 

Projede 21 adet müstakil villa yer alacak. Her villanın kendisine ait 2 bin ile 2 bin 500 metrekare arasında değişen bahçesi olacak. tavan yükseklikleri 5 mt'yi bulan projedeki villaların büyüklükleri teraslar hariç 346 ile 376 metrekare arasında değişiyor. 

 

The Village Urla foto, The Village Urla resim, The Village Urlafotoğraf, The Village Urla görsel

 

The Village Urla projesinde 5 ve 4 yatak odalı villarlarda teknik odalar ve çalışma odaları gibi çok amaçlı kullanıma uygun odalar da yer alıyor.

 

Projedeki villaların satış bedelleri 1.200.000 USD ile 1.500.000 USD arasında değişiklik göstermekte. Banka kredisine uygun olan The Village Urla projesinden firma bünyesinde yüzde 35 peşinat 36 ay vade farksız taksitlerle da villa sahibi olmak mümkün.

 
The Village Urla gorse, The Village Urla resin, The Village Urla foto, The Village Urla fotoğraf
 
 
Özel  havuzu ve otopark alanları bulunan The Village Urla projesi Urla Kekliktepe'de çam ormanları ve zeytin ağaçlarıyla iç içe bir konumda yer alıyor. Urla gişelere 3 dk mesade bulunan projenin teslim tarihi Eylül 2020 olarak planlanmış.  
 
 
Tlf:  0232 502 32 62
Web: http://kuzuholding.com.tr/
 
 
Bilgen Kutlu / Ekim 2017
 
 
 
Benzer Haber  MyWay Deluxe Alsancak projesinde ön talep toplama başladı!

Yorum Yazın