Tual Bahçekent fiyat listesi !

Dağ Mühendislik tarafından Bahçeşehir Bahçekent bölgesinde geliştirilen Tual Bahçekent projesi toplam 190 bin metrekare büyüklüğünde arsa üzerine inşa ediliyor.

1.739 konut ve 184 adet ticari üniteden meydana gelen Tual Bahçekent projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.

1 milyar liralık yatırım değeri olan proje 140 bin metrekare büyüklüğündeki dev şehir parkına komşu konumunda. Daha çok orta gelir grubuna hitap eden Tual Bahçekent üçüncü köprü ve üçüncü havalimanı bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Tual Bahçekent güncel fiyat listesi

1+1 daire: 290 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire: 450 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire: 510 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yüzde 10 peşin indirimi uygulanan Tual Bahçekent projesinde her keseye ve bütçeye uygun ödeme seçenekleri mevcut.

dogan-dag-emlaklobisi

Doğan Dağ

Projenin tanıtım toplantısında konuşan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, projenin inşaatına başladıklarını söyledi.

Tual Bahçekent ile ilgili bilgi veren Dağ “Projemiz 190 dönüm arazide 515 bin m2’lik alanda1.739 konut ve ticari üniteyi barındırıyor. 140 bin m2’lik dev şehir parkının yanıbaşında inşa edilen projemiz, güvenli ve her ihtiyacın karşılanabileceği bir site ortamında, ailelere çocuklarını yeşilin içinde sağlıkla büyütme fırsatı sunuyor. 1+1’den, 4+1’e kadar daire seçeneklerinin sunulduğu projenin 2.5 yılda teslim edilmesini öngörüyoruz. Projemizde satışlar da bugün başladı (13 Mayıs)” dedi.

Son 10 yılda gerçekleştirilen modern konut projelerine bakıldığında; sosyal imkanı olan güvenli yaşam alanlarının yaygın olarak projelendirildiğini gördüklerini belirten Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, son yıllardaki gelişimden Bahçekent bölgesinin de ciddi bir pay aldığına dikkat çekti.

Tual Bahçekent Projesi konum itibariyle, Akbatı AVM’ye 3 kilometre, Bakçeşehir’e 3, Esenyurt gişelere 4 Kilometre Atatürk Havalimanına 16 Kilometre, üçüncü Havalanı’na 30 Kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Benzer Haber  Aze Tower fiyat listesi!

Projenin sosyal olanakları arasında otopark, güvenlik, peyzaj, yüzme havuzu,sauna, buhar odası, çocuk parkları, yürüyüş alanları ve fitness salonu bulunuyor.

İletişim bilgileri:

Başakşehir 2. kısım mahallesi Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İstanbul

Telefon: 444 9 213

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

 

Yorum Yazın