Yeni nesil ödeme sistemi Ekopratik!

Konut geliştiricileri sadece projelerde değil satış ve pazarlama alanlarında da inovasyon'a yöneliyor. Konut alıcılarından gelen istek ve taleplere göre satış ve pazarlamada bakış açılarını değiştiriyorlar.

 

DKY İnşaat DKY Ada projesinin lansmanında yeni nesil ödeme sistemi Ekopratik'i tanıttı. Ekopratik sayesinde DKY Ada projesinde dilediğiniz konuta sahip olabileceksiniz.

 

Peki nedir bu Ekopratik? Sistem nasıl çalışıyor? Avantajları neler?

Ekopratik sistemi aslında tamamen bir simülasyon. Almak istediğiniz daireyi belirliyorsunuz ve Ekopratik sayesinde dairenin fiyatını ve ödeme planını siz belirliyorsunuz. Ekopratik sayesinde fiyat ve ödeme planı sizin bütçenize göre ortaya çıkıyor.

 

Ekopratik sisteminde daire büyüklüğüne, kaç ay taksit ödeyeceğinize, ne kadar peşinat vereceğinize, kredi faiz oranlarına, ara ödeme yapıp yapmayacağınıza tamamen siz karar veriyorsunuz. Ekopratik sisteminde daire almak istediğinizde baz fiyatlar uygulanıyor. Bildiğiniz gibi bazı projelerde bu ve benzeri sistem uygulandığında, örneğin piyasanın altında faiz oranları verildiğinde daire fiyatları yükseliyor. Aslında size görünürde hiçbir avantajı olmadığı gibi daire fiyatı da yükseliyor. Ekopratikte ise bu tam tersi. Gelin bu birlikte örnekleyerek yapalım…

 

DKY Ada projesinde 2+1 en düşük daire fiyatı 395 bin liradan başlıyor. Ekopratik sisteminde bu daireyi almak istediğinizde daire fiyatı değişmiyor. Zaten Ekopratiği farklı kılan da tam burası. 395 bin liralık daireyi Ekopratik simülasyonuyla kendi ödeme planınızı oluşturarak alabiliyorsunuz. Peşinata, taksit sayısına, banka kredisiyle veya senetle almaya kısaca herşeye siz karar veriyorsunuz.

 

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya yeni nesil ödeme planını anlatırken sistemin konut alıcılarından gelen istek ve talepler doğrultusunda oluşturulduğunu söyledi. İnşaat alanında geliştirdikleri yenilikleri pazarlama ve satış alanında da sürdürdüklerini ifade eden Ali Dumankaya, konut alıcılarının Ekopratik'le ilgili daha fazla bilgiyi satış ofisine gelerek alabileceklerini belirtti.

Benzer Haber  Blox Haliç 3 fiyat listesi!

DKY ada ile ilgili görsel sonucu

DKY Ada projesinde metrekare fiyatları 4 bin 200 liradan başlıyor. Bölge fiyatlarına bakıldığında oldukça cazip. Mimarisi ve lokasyonuyla özellikle oturumcuların dikkatini çeken DKY Ada cazip fiyat avantajıyla yatırımcılar içinde fırsat sunuyor.

 

Özetle hem metrekare fiyatları hem de Ekopratik'le farklı farklı avantajlar sunan DKY Ada projesini yerinde görmenizi tavsiye ederim.

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

 

 

 

Yorum Yazın