Adem Atmaca

Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden biri de Adem Atmaca olarak karşımıza çıkar. İnşaat sektöründe en önemli hamleleri gerçekleştiren Adem Atmaca bu konuda şirketinin de önünü açmaktadır. Atmaca Grubu, her zaman en güvenilir şirketlerin başında gelir. Bu nednele de uzun zamandır istenilen yatırım inşaat sektöründe gösterilir. Dinamik yapısı ve cesur kararları ile emlak piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır. Gayrimenkul alanındaki iddiasını da başarılı bir şekilde kanıtlamıştır.

Gayrimenkul, ciddi yatırım gerektiren ve kendini yenilemesi gereken bir alandır. Adem Atmaca da bu alandaki başarısını sürekli olarak gösterir. İstanbul’daki konut sorununa kalıcı çözüm sunmak için yola çıkan Atmaca Grubu, kısa sürede hedeflediğinden çok daha fazlasını kazanmayı başarmıştır. İnsanların konut yatırımlarını destekleyeceği projeler üreterek en iyi yaşam alanlarının ortaya çıkmasını sağlar.

AdemAtmaca

Adem Atmaca Kimdir?

Atmaca Holding yönetim kurulu başkanı olan Adem Atmaca, pek çok kişi tarafından merak edilir. Aile şirketi olan Atmaca Holding bünyesinde çalışmalarına devam eder. En doğru şekilde ve hızlı bir çalışma ile Adem Atmaca insanlara ihtiyacı olan konutları sunar.

Aile şirketi olan Atmaca Holding bünyesinde eğitimini tamamladıktan sonra çalışmaya devam eder.  Çocukluğundan beri gayrimenkul konuları ile yakından ilgilenen Atmaca, kendini bu konuda geliştirir. Aldığı eğitimler sayesinde de farklı ve sürdürebilir projelere imza atar.

AdemAtmaca

Atmaca Holding Hakkında Bilgi

Atmaca Holding’in temelleri 1979 yılında atılmaya başlanır.  İlk olarak Sunny markası aracılığı ile elektronik sektöre giriş yapar. Elektronik sektörüne giriş yapan baba Hayrettin Atmaca’dır. Ağrı Kamışlı köyünde doğan Hayrettin Atmaca daha sonra Ağrı merkeze taşınmıştır. Babasından aldığı sermaye ile de Ağrı’da beyaz eşya ve elektronik hizmetler ile ilgili bir şirket açmıştır.

Beyaz eşya ve elektronik hizmetler alanında çok fazla başarı elde edilmiştir. Pek çok beyaz eşya markasının yetkili servisi olmuştur. Hatta 1988 yılında Atmaca Holding vergi sıralamasında Ağrı birincisi olmuştur.

Benzer Haber  Salih Bezci Kimdir?

Sunny markası ile ortak yürüttüğü projelerde sürekli başarıyı yakalayan Hayrettin Atmaca, kendisini geliştirmekten de geri kalmamıştır. Hatta bunun için 1988 yılında ailesini de alarak İstanbul’a göç etmiştir. Adem Atmaca’da bu olaydan sonra eğitim hayatına İstanbul’da devam etmiştir.

İstanbul’da bir süre daha işlerine devam eden Hayrettin Atmaca daha sonra oğlu Adem Atmaca ile birlikte hareket etmiştir. 2013 yılında İstanbul’da konut üretimine başlanmıştır. İlk olarak üretilen konutlar için İstanbul’un en prestijli yeri olarak bilinen Bahçeşehir belirlenmiştir. İnsanlara en doğru yaşam alanı sunan projeleri içerisinde Bahçeşehir konutları önemli bir yer oluşturur. Adem Atmaca’nın açıklamalarına göre Bahçeşehir’de yapılan konutlar 2 milyar liraya yaklaşmıştır.

İnsanların oldukça beklentilerini karşılamayı başaran bu konutlara yenilerinin de ekleneceği duyurulmuştur. Satışlardaki hareketliliğe bağlı olarak daha fazla üretim olacağı Adem Atmaca tarafından ifade edilir.

Yorum Yazın