Afşin Aykanat Kimdir?

Afşin Aykanat Roya Yapı bünyesinde yüksek mimarlık görevi ile başarıdan başarıya koşmuş olan iyi bir iş adamıdır.

Afşin Aykanat ve Mesleki Hayatı

Afşin Aykanat 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. 2011 yılında ise İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Gayrimenkul Geliştirme Bölümünde müşteri memnuniyetinin tasarıma yansıtılması konulu tezini yayınlamıştır. Ve bu tezi ile yüksek mimar unvanını almıştır.

2005 yılında çalışmaya başladığı Tago Mimarlık bünyesinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. Sektörde öncü firmalarda proje müdürlüğü, danışmanlık ve genel müdürlükler yapmıştır. Ve bunlardan sonra 2010 yılında ortağı Gökhan Aktan Altuğ ile Ared Projeckt Management firmasının kuruculuğunu üstlenmiştir. ARED YAPI bünyesinde kentsel dönüşüm ve gayrimenkul değerleme konusunda prestijli projelere imzasını atmıştır Afşin Aykanat.

Yüksek bina ve karma binalar üzerine birçok projenin geliştirilmesi, tasarımı ve uygulamasında danışmanlık yapma fırsatını elde etmiş olmaktadırlar. Mesleki hayatında başarı elde etmesi ile ilerleyen dönemlerde Roya A.Ş.nin kurucuları arasında yerini almıştır.

Afşin Aykanak aynı zamanda Roya A.Ş.nin İcra Kurulu Başkanlığı görevini de başarı ile yürütmeye devam etmektedir. Başarıdan başarıya koşması onun zirveye ulaşmasını sağlamıştır.

Sürekli kendini geliştirmesi ve yeniliğe her zaman açık olması sebebi ile kesinlikle büyük başarılar elde etmiş ve en iyi iş adamları arasında yerini almaya başlamıştır. İşi konusunda sürekli kendini yenilemesi ve sürekli araştırma arayışında olması sebebi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Çalışma Hayatında Dikkat Ettiği Şeyler

Afşin Aykanat yukarıda da anlatıldığı gibi kendini her daim geliştirmeye adamış başarılı mimarlar arasında yerini almıştır. Daha önce çalıştığı şirketler ya da kurumlar yukarıda detaylı bir şekilde ele alınmıştır.

Benzer Haber  Hüsnü Özyeğin Kimdir?

Afşin Aykanat çalıştığı şirketlerin hepsinde büyük başarılar sağlamıştır. Bu sebeple şimdiki bulunduğu şirketin hem kuruculuğunda önemli sorumluluklar yüklenmiş hem de şuan daha hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümesi için uzun uğraşlar ve çabalar sarf etmiştir.

Projelerinde yüksek güvenlik koşullarına uygun, kaliteden ödün vermeden, modern, optimum çözümler ile, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak müşterilerine teslim etmek en önemli ilkeleri arasında yer almıştır. Buradan da anlaşılacağı gibi işine oldukça fazla önem ve değer verdiği görülmektedir. Aynı zamanda gayrimenkul sektöründe doğaya ve çevreye olabildiğince saygılı, geleceğe yön veren yenilikçi uygulamalar ile tüm paydaşlarına katkı sağlamaya çalışmaktadır. Bu nedenler ile başarılı mimarlar arasında yerini almıştır.

 

Yorum Yazın