ozderici

Ahmet Özderici

Özderici Holding kurumsal şirket başarısı Ahmet Özderici ile hem yenilikçi hem de oldukça yukarı bir çizgiye taşınmış durumdadır. Son derece köklü bir şirket olmayı başaran Özderici Holding uzun zamandır piyasada söz sahibi ve profesyonelliği ile insanların saygısını ve güvenini kazanan bir şirket haline gelmiştir. Bu başarısında Ahmet Özderici ve babasının da rolü büyüktür. Özellikle de Mehmet Özderici her zaman yenilikçi ve modern kimliği ile tanınır. İnşaat alanındaki bu başarısı zaman içerisinde oğlu Ahmet Özderici’ye de ulaşmıştır.

İnşaat sektöründeki piyasaya yön veren şirketlerden biri de Özderici Holding’dir. Zamanla hızlı bir büyüme yaşayan bu şirket, farklı alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır. Yatırım konusunda doğru bir hamle yapması, şirketin büyümesinde de son derece önemli bir etki sunmuştur. Yatırım konusunda en doğru adımların ortaya çıkmasında Ahmet Özderici’nin de etkisi büyüktür.

ahmetozderici

Ahmet Özderici Kimdir?

Özderici Holding temelleri 1980 yılında kurulan Uğur İnşaata dayanır. Mehmet Özderici 1980 yılında inşaat alanına hizmet vermek için Uğur inşaatı kurar. Uğur İnşaat zaman içerisinde büyük bir gelişme de gösterir. Alışveriş merkezleri ve iş binaları konusunda kendisini geliştiren Uğur İnşaata, Mehmet Özderici’nin oğulları da eklenir. Ahmet Özderici bu alanda büyük bir başarı yakalayan kişidir.

Ahmet Özderici eğitimini tamamladıktan sonra aile şirketinde çalışmaya başlar. Kısa vadede işlerden vazgeçen Özderici holding, uzun süre etkisini gösteren yatırımlara yüzünü çevirir. Özellikle de Ahmet Özderici yatırım alanında büyük başarılara imza atmıştır. Özderici Holding bünyesinde yatırımlarını sürdüren Ahmet Özderici şu an yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak şirketteki pozisyonunu sürdürür.

Ahmet Özderici Biten Projeleri

Ahmet Özderici tarafından bitirilen projeler ise şu şekildedir;

Zeytinburnu Alevler Siteleri: 1998 yılından yapımına başlanan site 2003 yılında teslim edilmiştir. 320 daire ve 72 ticari dükkândan oluşan proje mimari açıdan günümüzün şartlarında bile hala estetik ve oldukça kaliteli yapısı ile dikkat çekmektedir.

Benzer Haber  Münir Özkök

Akatlar Özderici Blokları: 1991 yılından yapımına başlanan site 1994 yılında teslim edilmiştir. 50 daireden oluşan proje 25 yıla yaklaşmasına rağmen hala sağlamlığı ve mimari tarzı ile kalitesini ortaya koymaktadır. Zaten günümüzde geçmiş projelerin referansı ile tüketicilerin çok büyük saygısını kazanmış durumdadır.

Bayrampaşa 5 adet İş Merkezi: 1985 yılından yapımına başlanan inşaat 1982 yılında teslim edilmiştir. Toplam 500 adet ticari üniteden oluşan proje dönemin en iddialı ve en kaliteli projeleri arasındadır.

Ahmet Özderici Devam Eden Projeleri

Özderici Holding projeleri arasında modern, teknolojik ve yaşam konforunu en üst seviyelere konut projeleri oldukça dikkat çekmektedir. Nuvo Dragos projesi 2 etap ile satışa çıkmıştır. İnsanlara konforlu bir yaşam alanı sunmayı amaçlayan Özderici, Nuvo Dragos projesi ile de herkesin istediği konutlara sahip olmasını sağlamıştır.

İlk etap konutlar 2014 yılında bitirilerek sahiplerine teslim edilmiştir. İkinci etap konutları ise 2017 itibari ile sahiplerine teslim edilmeye başlanmıştır. Ve satışa çıktığı andan itibaren odlukça yoğun bir ilgi gören projenin çok büyük bir bölümü satılmış durumdadır.

İstanbul’da uygun, modern, güvenlikli ve kaliteli evlerde oturmak oldukça önemlidir. Ayrıca kişilerin yaşam alanının en iyi şekilde dizayn edilmesi gerekir. Ahmet Özderici projeleri içerisinde yer alan Nuvo Dragos, hem kaliteyi hem de ucuzluğu insanlara sunar. Arsa maliyetine daire prensibi ile sorunsuz bir şekilde insanların dairelere ulaşması sağlanır. Özellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile fark yaratmaktadır.

Yorum Yazın