Ali Ağaoğlu Kimdir?

3 Mart 1954 tarihinde doğmuş olan Ali Ağaoğlu, 64 yaşındadır. Trabzon’un Of ilçesinde doğmuştur. Ali Ağaoğlu’na dair merak ettiğiniz her şey aşağıda detaylar üzerinden sunulmuştur. Verilen bilgiler ile see url Ali Ağaoğlu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşte, Ali Ağaoğlu hakkında merak ettikleriniz…

obugyzytakij.tk Ali Ağaoğlu’nun Hayatı

https://www.hiphopenation.com/mu-plugins/tioga/dating-sites-canada-fish.php Ali Ağaoğlu kimdir sorusuna cevap olarak; Mithat Ağaoğlu’nun oğlu olan Ali Ağaoğlu, müteahhit bir babanın oğludur diyebiliriz. Ali Ağaoğlu baba mesleği ile inşaat sektörü hakkında bilgilerini küçük yaşta edinmiştir. İlk olarak babasının işlerinin başına geçmesinin 1975 yılında olmuştur. Bu tarihte Mithat Ağaoğlu kalp krizi geçiriyor. Bu süreçte Ali Ağaoğlu işlerin başına geçiyor. Bu dönem Ali Ağaoğlu’nun lise dönemine denk geliyor. Bu sebeple liseyi yarıda bırakarak, işleri yürütmeye başlıyor. Babasıyla ticari olarak yollarını ayırması ise 1977 yılında oldu.

Ali Ağaoğlu Şirket Grubu

Ali Ağaoğlu Şirket Grubunu kuran Ali Ağaoğlu, şu an şirketin yönetim kurulu başkanı olarak görev yapıyor. 1981 yılından itibaren toplu konut siteleri inşa etmeye başladı ve inşaat sektöründe adından söz ettirmeye başladı. Aynı zamanda ekonomi yazıları yazmaktadır. Tanınan iş adamları arasında olmasının yaptığı konuşmalarla da ilgisi büyüktür. Ekonomi alanında sahip olduğu bilgi ile hatırda kalır tespitler yapmıştır.

Günümüzde projelerini hızla sürdürmektedir. Hatta yapmış olduğu projelerin geçmişe nazaran çok daha hızlı şekilde tamamlanıyor olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan projelerin çok daha büyük çaplı projeler olduğunu da incelemelerinizi yaparak görebilirsiniz. Yürütülen konut projeleri dışında da projeler bulunmaktadır. Sadece follow link Ağaoğlu Şirketler Grubu büyük ölçüde kazanç sağladığı ve ses getirdiği, baba mesleğinden gelen inşaat sektörü ile olmuştur.

proxsaltehemet.gq Ali Ağaoğlunun Projeleri

Konut projeleri ile Ali Ağaoğlu’nun inşaat piyasasında öne çıktığını görüyoruz. Yürütmüş olduğu çok sayıda projesi ile konut anlayışının değişmesini sağlamıştır. İyi satan projelerinin sonunda ise kendisini büyük ölçüde geliştirme imkanı bulmuştur. Her geçen gün büyüyen bir şirket olarak, hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Ali Ağaoğlu konut projeleri, ofis projeleri, ticari üniteler gibi pek çok girişimden başarılı bir şeklide ayrılmıştır.

Tamamlanmış Projeler;

Ali Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından başlatılan ve başarı ile tamamlanan çok sayıda proje vardır diyebiliriz. Turizm ve hizmet sektöründe yapmış olduğu çok sayıda girişimin ardından, 1981 yılından itibaren toplu konut alanında başarılı işlere imza attığını söyleyebiliriz.

Ses getiren ilk çalışması ‘‘My’’, inşaat firmasının büyüklüğünü kanıtlayan nitelikte bir projedir. Bunun dışında ‘‘My World’’ projesi ile de Ataşehir – Ayazma – Çekmeköy gibi bölgelerde başarılı işler yapmıştır. Bu semtler için geçerli olan bir diğer proje ise ‘‘My Office’’ projesidir.

Biten Konut Projeleri;

My Home: Maslak Mahallesi’nde yer alıyor. Sarıyer İlçesi’nde bulunan bu proje İstanbul’un finans ve iş merkezi alanına konumlandırılmıştır. 2014 yılında tamamlanan projeler arasındadır.

Benzer Haber  Ergün Turan

Andromeda Gold: Ataşehir Atatürk Mahallesi – Meriç Caddesi üzerinde yer almaktadır. İstanbul’un finans merkezine yürüme mesafesinde olacak şekilde konumlandırılmıştır. Concierge hizmetleri, Adalar manzarası, gökyüzünüm manzarası isteyenler için ideal bir projedir. 2013 yılında tamamlanmıştır.

My Towerland: Ataşehir’de tamamlanan projeler arasındadır. 2010 yılında başlamış olan proje, 2012 yılında tamamlanmıştır. İstanbul’un önemli bir yerleşim yeri olan Ataşehir’de hayallerin bu proje ile gerçekleştiğini söyleyebiliriz.

Ağaoğlu My Town Projesi: 2009 yılında başlamış olan proje 2011 yılı itibariyle tamamlanmıştır. 2. Büyük projesi olarak anılmaktadır. Tahtakale Mahallesi – Kuzey Yan Yolu – Avcılar – İstanbul’da konumlandırılmıştır.

Ağaoğlu My City: Güvenli bir yaşam alanına dikkat çeken bu proje, 2009 yılında başlamıştır. 2011 yılında ise tamamlanmıştır. Abdurrahman Nafis Gulman Mahallesi – Mehmet Akif Caddesi Bahçelievler – İstanbul’da bulunmaktadır.

Ağaoğlu My Roseville: Çekmeköy Merkez Mahallesi’nde yapılmıştır. Doğa ile iç içe olma konsept olarak belirlenmiştir. 2006 yılında başlanan proje 2009 yılında sonlandırılmıştır. Çekmeköy’ün en özel projesi olarak nitelendirilmiştir.

Eltes Gold Residence: 2007 yılı ile 2009 yılları arasında proje tamamlanmıştır. Kendi evinizde aradığınız konforun en yüksek seviyede sağlanmış olacağı şekilde tasarlanmıştır. Ümraniye – İstanbul’da konumlandırılmış olan bu proje, Madenler Mahallesi’nde yer almaktadır.

My Country: Geleneksel kır evlerinin modern mimari ile buluşması denebilir. 2004 yılı ile 2006 yılı arasında tamamlanmıştır. Kent yaşamının konforuna erişim sağlanmıştır.

My Dream: Şehrin ortasında, yeşilliğin tadını çıkarmanız için proje gerçekleşmiştir. 2003 yılında başlanmış ve 2004 yılında tamamlanmıştır. Buhraniye Mahallesi – Tunuslu Mahmut Paşa caddesi’nde yer almaktadır. Üsküdar – İstanbul’da konumlandırılmıştır.

My Village: İstanbul – Sancaktepe’de yapılmış olan bu projeye 2000 yılında başlanmış, 2003 yılında tamamlanmıştır. Samandıra Abdurrahman Gazi Mahallesi’nde bulunuyor.

My City: 1999 yılında başlanmış olduğundan, en eski projedir diyebiliriz. Tamamlandığı tarih 2.000’dir. Ağaoğlu’nun ilk projesi olarak biliniyor. Ümraniye’de konumlandırılmış olan proje, 600 aile için hizmet veriyor. Çakmak Mahallesi – Tavukçu Yolu Caddesi üzerinde bulunuyor.

Maslak 1453: Tarihin en büyük projesi olarak nitelendirilen bu proje; Maslak Mahallesi – Akasya Sokak Şirinyer – İstanbul’da bulunuyor. Tiyatro, sanat galerisi ve buna benzer pek çok aktivitenin gerçekleşebileceği şekilde tasarlanmıştır diyebiliriz.

Yukarıda verilen projelerin yapılması ve tamamlanması Ali Ağaoğlu Şirketler Grubu aracılığıyla olmuştur. Kısa sürede bu projeler ile adından söz ettiren Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu şirketinin büyümesinde büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Tamamlanmış ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgi almak için Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Devam Eden Konut Projeleri;

Ağaoğlu Çekmeköy: Mehmet Akif Mahallesi – Ezgi Sokak Çekmeköy – İstanbulda yer alan bu proje; bisiklet, koşu parkuru, yüzme havuzu gibi her aktivitenin dört dörtlük bir şekilde yapılması göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Proje tamamlanma aşamasındadır.

Benzer Haber  Eren Talu Kimdir?

Yukarıda sunulan projelerin oldukça başarılı projeler olduğunu söyleyebiliriz.

 Ağaoğlu Ailesi

Ali Ağaoğlu’nun ailesi hakkında da bilgi almak isteyebilirsiniz. İlk olarak Ali Ağaoğlu’nun annesinin Semra Ağaoğlu, babasının ise Mithat Ağaoğlu olduğunu söyleyebiliriz. Ali Ağaoğlu’nun 3 tane kardeşi var. Zeki Ağaoğlu, Türkan Sorgun ve Hüseyin Ağaoğlu; Ali Ağaoğlu’nun kardeşledir.

Ali Ağaoğlu bir kez evlenmiştir. İlk ve tek nikahlı eşinin adı Sema Ağaoğlu’dur.

Aliağaoğlu’nun Sema Ağaoğlu ile olan evliliğinden iki tane çocuğu var. Çocukları Alican Ağaoğlu ve Sena Ağaoğlu’dur.

Alican Ağaoğlu evlidir. Miray İskilipli ile bir tane çocukları var. Ali Ağaoğlu’nun torununun cinsiyeti kız bebektir. Doğumun ardından Ağaoğlu’nun torununa ev hediye ettiği iddiaları ortaya atılmıştı.

Ali Ağaoğlu’nun Kızı Sena Ağaoğlu. Sena Ağaoğlu da 2016 yılında evlenmiştir.

Koray Kılcal ile evlenen Sena Ağaoğlu, Çırağan Sarayı’nda evlendi. Düğünde takılan altınlar, Ağaoğlu’nun gelinliği çok konuşulan konular arasındaydı.

Ali Ağaoğlu’nun Sevgilileri

Ağaoğlu evliyken kurmuş olduğu birlikteliklerinde eşinin onun için bir güvence olduğuna dair açıklamalar yapmıştır. Ayrıca yaşadıklarını, bu sebeple de hayatında başka kadınlarının olmasının olağan olduğunu belirtmiştir. Ali Ağaoğlu’nun sevgililerini merak edenler, sırasıyla verilmiş olan bilgileri inceleyebilir…

Kendisi gibi inşaat sektöründe olan Ayten Alpar ile bir ilişki yaşadı. Çiftin Mert adında bir oğlu var.

Onun için bir inşaat şirketi kurmuş olan Ali Ağaoğlu, şirket yönetimini eşine bırakmıştır. Ayten Alpar’ın yaptığı açıklamalarda, Ali Ağaoğlu’nun özgürlükçü bir ruha sahip olduğundan bahsettiğini görüyoruz.

Mankenlik sektöründe yer alan Petek Ertüre ile 6 yıllık bir beraberlikleri olduğu biliniyor. Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi Ali Ege adında bir erkek bebek dünyaya getirmiştir. Kurmuş olduğu beraberliklerinde çocuklarını asla ihmal etmediği ve onlarla en iyi şekilde ilgilendiği yorumları bulunuyor.

Ali Ağaoğlu’nun Rus sevgisi 2008 yılının Güzellik Kraliçesi. Sofia Larina ile bir dönem beraber oldukları duyulmuştu.Ali Ağaoğlu’nun bu birlikteliğinden bir çocuğu bulunmuyor.

40 yaş farkı ile adı anılan Hazal Mesudiyeli ile ise Bodrum’da tatil yaparken görüntüleri ortaya çıkmıştı. Kameralar çok farklı pozlar ile yansıyan bu çiftin ilişkisinin bir iyi bir kötü olmasının sebebi ise Mesudiyeli’nin ailesi olarak gösterilmişti. Ali Ağaoğlu’nun ilişkisi bebekle sonuçlanmamıştır.

Burcu K. ismindeki sevgilisinden de bir tane çocuğu var. E.İ isminde bir erkek çocuğu olduğu biliniyor. 2005 yılında bu çocuğun ali Ağaoğlu tarafından mahkeme kararı ile kabul edilmek zorunda kaldığını söyleyebiliriz.

Ayrıca Duygu Su Gülpınar ile de adı anılan Ünlü İş Adamı’nın aşk hayatının oldukça renkli olduğunu söyleyebiliriz.

Ali Ağaoğlu’nun hayatı hakkında verilmiş olan bu detaylı bilgiler sayesinde, aklınızda olan soruların yanıtlanması mümkün. Hem özel hayatı hem de kariyeri hakkında edindiğiniz bilgiler kafanızda herhangi bir sorun işareti kalmasının önüne geçecektir.

 

Yorum Yazın