Alpay Çepni Kimdir?

Alpay Çepni 22.01.1975 tarihinde Karabük’te dünyaya gelmiştir. Evli ve 2 çocuk babası olan Çepni günümüzde Ege Yapı İcra Kurulu Üyelik görevini aktif olarak devam ettirmektedir.

Eğitim Hayatı

Alpay Çepni eğitim hayatı ise şu şekilde gelişmiştir; İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini doğduğu yer olan Ted Karabük Kolejinde tamamladı. 1998 yılında Gazi Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. İyi düzeyde İngilizce ve Almaca bilmektedir.

İş Hayatı

Alpay Çepni iş hayatı konusunda il çalışma yeri olan Çepni Uluslar arası Nakliyat şirketinde Genel Müdürlük görevini üstlenmiştir. Başarılı bir iş başlangıcından sonra konut sektörüne geçen Çepni Aydınlı Yapı Genel Müdür Yardımcılığı görevinden sonra 2018 yılının Şubat ayında ise Ege Yapı İcra Kuru Üyeliğine seçilmiştir. Özellikle iş yaşamında yenilikçi ve çağın ötesindeki projeleri ile ses getiren Çepni sektörün bu anlamda en yenilikçi yöneticileri arasında yer almaktadır. Özellikle Aydınlı Yapı döneminde geliştirdiği Solarkent bu anlamda oldukça ses getiren bir proje olmuştur.

Alpay Çepni Tamamlanan Projeler

Alpay Çepni’nin İcra Kurulu Üyeliğini üstlendiği Ege Yapı tarafından tamamlanan projeleri ise şu şekildedir; İz Tower, Panorama Villaları, Orion Park, İz Park, Sev İlkokulu, Pega Kartal, Şifasuyu Konutları ve Valide Sultan Rezidans projeleridir.

Alpay Çepni Satışı Devam Eden Projeler

Alpay Çepni’nin İcra Kurulu Üyeliğini üstlendiği Ege Yapı tarafından satışı devam eden projeleri ise şu şekildedir;

Kordon İstanbul Projesi 1+0 bürüt 41 metre kare dairelerden başlayarak 4+1 bürüt 226 metre kareye kadar daire seçeneklerinin olduğu tem otoyoluna 2 dakika ve metroya 5 dakika mesafede olan bir projedir.

Benzer Haber  Agah Mehmet Tara

Cer İstanbul projesi İstanbul Yedikule’de 1+1 dairelerden başlayarak 6+1 dairelere kadar rezidans daireler, otel hizmetli Apart Üniteler ve ticari ünitelerin olduğu bir projedir. Ve projenin teslim tarihi 2020 olarak planlanmaktadır.

Çamlıkaya Konakları projesi İstanbul Çekmeköy’de 19,046 metre kare alana yapılan proje müstakil bahçeli ve teraslı evler,  Ticari üniteler ve sosyal alanları kapsamaktadır. Projenin teslim tarihi ise 2020 Mart ayı olarak planlanmaktadır.

Batişehir Projesi konut, ofis, rezidans ve mağazalardan oluşmaktadır. Farklı büyüklükte 40 konut, 1+0 ve 1+1 olmak üzere 407 rezidans ve farklı büyüklükte 121 mağazadan meydana gelmektedir.

Premium Ofis Beylerbeyi projesinde ise 11,067 metre kare alana farklı büyüklükte ve modern mimari ile yapılmış ofisler yer almaktadır. Proje 2018 yılı içerisinde teslim edilecektir. Ayrıca Beyoğlu projesi ön talepte olan proje durumundadır.

Alpay Çepni Sosyal Sorumluluk Projeler

Alpay Çepni’nin İcra Kurulu Üyeliğini üstlendiği Ege Yapı tarafından gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleri ise şu şekildedir; Sanata yön verenler projesi, Sokak hayvanlarına destek projesi, 81 il gizem dolu Anadolu projesi, doğada izin kalsın projesi, Shopping Fest projelerinde aktif olarak katılım gösterilmiştir.

 

 

 

 

 

Yorum Yazın