Arif Kerem Göğüş Kimdir?

Arif Kerem Göğüş Kimdir? Bu makalemizde sizlere Göğüş Yapı’nın sahibi ve kurucusu olan Arif Kerem Göğüş  hakkında bilgi vereceğiz.

Doğum yeri Ankara olan Arif Kerem Göğüş, 1980 yılında dünyaya geldi. 5 yaşından itibaren dedesiyle birlikte inşaatlara giden adeta inşaatlar içerisinde büyüyen Göğüş, Kıbrıs da bulunan Yakın Doğu Üniversitesinden mezun olup bilgisayar mühendisliği eğitimini aldıktan sonra eğitim hayatına Atılım Üniversitesinde devam etti. Çocukluğundan beri inşaat sektörünün içerisinde olan ve üniversite yıllarında adeta kafasında inşaat şirketini kuran Arif Kerem Göğüş için tarih 2005’i gösterdiğinde hayalinde ki inşaat firmasını, Göğüş yapıyı kurarak inşaat sektörüne resmen girmiş oldu.

Yürüdüğü yol da kararlı adımlar ile ilerleyen Göğüş, faaliyetleri neticesinde Avrupa da 8 tane ödül kazandı. Bu başarılarının yanında YÖK’ün 2011 yılında 4 milyona yakın öğrencinin arasından yapmış olduğu oylama neticesinde o yılın en başarılı iş adamı unvanına layık görüldü. Bu başarısının yanında yine aynı şekilde 2012 yılında ise bir başka kurum olan Dünya Tüketici Akademisi tarafından o yılın en başarılı iş adamı unvanlarını alarak başarısına başarı katmıştır.

Başarılı Bir Şekilde Adım Adım Göğüş Yapı

Uzun bir geçmişe ve deneyime sahip olan Arif Kerem Göğüş, 2005 yılın da aktif hizmete başlayan Göğüş yapıyı değerlendirir iken aslında kurulma yıllarımız inşaatlar içerisinde gezdiğim o çocukluk yıllarıma dayanmaktadır demektedir ve deneyimini hayalleriyle birleştirerek Arif Kerem Göğüş birçok başarılara ve projelere imza attı. Tecrübe ve kararlığın adımları hızla atılır iken tarih 2008’i gösterdiğinde Trend ismi ile birbirinden kaliteli çalışma olan Trend rezidans projesine imza atıp faaliyete geçirdi. 2012 yılında İnternet Marketing Association tarafından Göğüş yapıya teknolojik argümanı en iyi şekilde kullanan yapı unvanı verildi. 2009 yılın da ise Göğüş yapıya Avrupa Gazeteciler Derneğinin kararıyla en başarılı inşaat şirketi olarak seçildi. Gelişimin yanında büyüme stratejilerinde ciddi kademe kat eden Göğüş Yapı, yönetim kurulu başkanlığını Arif Kerem Göğüş’ün yaptığı 80 milyonluk konut trafiğini yöneten Göğüş Rezidans Anonim Şirketini ve Göğüş holdingi kurdu. İlk zamanlar Ankara da kurulan firma şirket merkezini İstanbul’un Etiler ilçesine taşıyarak faaliyetlerine burada devam etmektedir.

Benzer Haber  Ali Ağaoğlu Kimdir?

Yapacağı yatırımları helikopterden inceleyip, adeta kuşbakışı bir inceleme gerçekleştirerek, hangi bölgeye nasıl bir yatırım yapılabileceğinin yanında şehrin aktif bölgesinin neresi olduğuna şehrin ne tarafa doğru kaydığını, bulunduğu konum ve çevresindeki etmenleri değerlendirerek plan ve projesini, geleceğe yönelik adımlarının nasıl bir başarı getireceği hususunda ciddi bir şekilde değerlendirmekte ve böylelikle yatırımını yapmaktadır.

Göğüş Holding Projeleri Nelerdir?

  1. Trend Ulus
  2. Trend Çankaya
  3. Trend Fulya
  4. Trend Bosphorus
  5. Trend Gümüşsuyu
  6. Trend Barbaros

Sıra dışı yaşam alanları ve özel mimarlık estetiğine sahip binaları yaparak insanlara ayrıcalık sunan Göğüş yapı, 15 yıla yakındır inşaat sektöründe ciddi ivmeler kazanmıştır. İnşaat sektöründe her zaman yenilik ve gelişmelerin öncü markası haline gelen Göğüş yapı, inşaat sektörünün önünün açık ve sektörünün parlak olduğunu bilerek kararlı adımlar ile yoluna devam etmekte ve yeni projelerin hayata geçmesi noktasında gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Yorum Yazın