Banu Hatipoğlu Kimdir?

Bu yazımızda sizlere Pozitif Mimarlığın ortağı olan Mimar Banu Hatipoğlu kimdir biyografisi hakkında geniş bilgi vereceğiz.

Banu Hatipoğlu, 1970 yılında İstanbul ilinde doğmuştur. 1987 yılı itibariyle İstanbul Erkek Lisesinde eğitimini tamamlayan Banu Hatipoğlu, 1991 yılı itibariyle İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Mimarlık Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. Ve eğitimini gerçekleştirdiği üniversite de yüksek lisans eğitimini 1993 senesi itibariyle gerçekleştirmiştir.

İş hayatı serüvenine Barbaros Sağdıç Mimarlık bünyesinde adım atan Banu Hatipoğlu, çalışma hayatına Dedeman İnşaat, Polinorm ve Reşit Soley de çalışarak sürdürmüştür. Tarih 2000 yılını gösterdiğinde Banu Hatipoğlu, serbest olarak iç mimari çalışmalarına yönelerek bu yönde atılımlar yapmayı tercih etmiş olup, Pozitif Mimarlık ile ortak olmaya 2007 yılında karar vermiştir.

Bu şirket ile evler, ofisler, mağaza, otel ve restoranlar için gerçekleştirilmesi muhtemel projeler için, iç mimari yönde projelendirme, uygulama hizmeti ve proje yönetimi hususlarında hizmetler gerçekleştirilmektedir.

Banu-hatipoglu-emlaklobisi

Türkiye’de Bir İlk, Evimitasarla.net

Tarih 2017 yılını gösterdiğin de Banu Hatipoğlu, bir başka mimar arkadaşı olan Ebru Tamer ile birlikte online olarak ev dekorasyon sahasında hizmet vermekte olan Evimi tasarla kurmuşlardır.

Bu marka ile ciddi bir adım gerçekleştirilerek online ortamda dekorasyon hususunda yardımda bulunmak hizmet ve sistemi ülkemize kazandırmak gibi bir ilke ve başarıya imza atmışlardır.

İnsan kaynaklı iş gücünü ve zamanı değerli kılan bir atılıma imza atmak büyük bir başarının ayak sesleri olsa gerek. Teknolojik ve modern dünyanın bir yansıması olan husus şudur ki insanlarımız elde etmek istedikleri hizmetleri aşırı çaba ve zahmet harcamadan ulaşmak istemektedirler.

Bunu düşünen bu iki mimar iç mimarlık sahasında kararlı adımlar ile ilerler iken zahmetsizce hizmete ulaşmak isteyenlere yardımcı olabilmek için Evimitasarla.net internet sitesini kurarak mimarlık sahasına yeni bir bakış, farklı bir yüz ve güçlü bir hizmet anlayışı getirmişlerdir.

Benzer Haber  İsmet Acar Kimdir?

evimitasarla.net ile ilgili görsel sonucu

Kaliteli ve Farklı Bir İç Mimarlık

Pozitif Mimarlığın 20 yıla yakınlık deneyim ve tecrübesinin yanında başarısından istifade edilerek ve arkasına böylesi bir köklü şirketi alarak kurulan bu marka sanal ortamda alışverişin oldukça fazla kullanıldığı günümüzde, internet ortamında bilinmeyen ve tanınmayan bir uygulama için, iç mimarlık konusunda talepleri olanlara oldukça başarılı hizmet verebilmesi oldukça önem arz etmektedir.

evimitasarla.net ile ilgili görsel sonucu

Müşteri memnuniyetine dikkat çeken Banu Hatipoğlu, herhangi bir memnuniyetsizliğin olması durumunda ise bizler e-posta aracılığıyla müşteriyle irtibata geçerek sorun çözümü ve projenin istenilen şekilde, taleplere en uygun bir imaj ile gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Şayet hala bir memnuniyetsizlik söz konusu ise Banu Hatipoğlu, tamamen yeni bir revizyon gerçekleştirerek sorunu ortadan kaldırmaktadırlar.

Dekorasyon sektörünün online olarak hizmet vermesinde öncü bir atılım gerçekleştiren Banu Hatipoğlu ve Pozitif Mimarlık, bu hizmeti örnek alarak yeni girişimcilerinde bu yönde çalışmalar yapması için değerli bir kapıyı aralamış oldular.

 

Yorum Yazın