Birevim Kurucusu Murat Çiftçi Kimdir?

Birevim Kurucusu Murat Çiftçi Elazığ doğumludur. İş hayatında 14 yıl faizsiz gayrimenkul ve otomobil alımı alanında üst düzey yöneticilik yaptı. Bu alanda sektöre çok sayıda nitelikli çalışan kazandırdı. Yapmış olduğu uygulamalarla faizsiz ev alma yöntemlerinin gelişimine katkılar sağladı. Konut ve inşaat alanında da uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptı.

Murat Çiftçi evli, bir oğlu ve bir kızı var.

Murat Çiftçi ; Hayalini, düşük ve orta gelirli ailelerin tasarrufa dayalı faizsiz bir modelle kolaylıkla ev ve araç sahibi olabilmesi olarak tanımlıyor. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de çalışmalarını bu amacına ulaşmak için büyük bir gayretle sürdürüyor.

birevim-muratçiftçi

Murat Çiftçi Birevim ‘i anlatıyor

Yola çıkarken; “Bir evim olsun.” diyen milyonlarca insanın hayatına dokunmayı, mutluluklarına ortak olmayı amaçladık.

Birevim Faizsiz Ev Sahibi Olma Yönteminin önce ülkemizde daha sonra dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen yöntem olacağına inanıyoruz. Bu inançla geliştirdiğimiz yeni iş modelimizle faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlıyoruz.

Faaliyetlerimizin ana hatlarını; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin faizsiz ve uygun maliyetli alınmasını sağlamak oluşturuyor. “Bir evim olsun” diyen milyonlarca insanın hayalini yeni, akılcı, faydalı ve sıra dışı bir yöntemle gerçekleştirip, mutlu olmalarına vesile oluyoruz.

Faizsiz ev sahibi olma yöntemlerinin uygulanmasında büyük tecrübelere sahip, genç, dinamik, heyecanlı ve yüksek gelişim gösteren kadrolarımızla, birbirinden farklı ihtiyaçları ve hassasiyetleri doğru tespit ederek kalıcı çözümler sunuyoruz.

Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin alımında; faizsiz çözümlerimiz, yenilikçi yaklaşımımız, uygun maliyetli çözümler sunan yöntemlerimiz, güçlü sermayemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımız, şube ağımız, teknolojik altyapımız ve operasyonel mükemmellik standartlarımızla gelir durumuna bakmaksızın insanların ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanıyoruz.

Faaliyetlerimizi ülke ekonomisi için değer yaratma sorumluluğuyla sürdürüyoruz. Bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda önemli yapı taşlarından biri olmayı amaçlıyoruz. Bireysel ve düşük motivasyonla yapılması oldukça zor olan, milyonlarca insanın birincil ihtiyacı “ev sahibi olmayı” kolektif bir şuur ve yüksek motivasyonla gerçekleştiriyoruz.

Benzer Haber  Sönmez Aydın Kimdir?

Önceliğimiz; ev sahibi olmak isteyenler için tasarladığımız faizsiz çözümleri geliştirerek sürdürülebilir hale getirmek olacaktır.

birevim-muratçiftçi

Birevim danışma kurulu

Çiftçi, “Müşterilerimizin hassas olduğu konularda insanlar bilmeli ki Birevim olarak biz azami derecede hassasız. Bütün çalışmalarımızın ve yöntemlerimizin faizsiz ve helal dairesinde olmasına azami gayret gösteriyoruz. Bu konuda destek aldığımız alanının uzmanı hocalarımız var. Yılsonuna kadar bu alanda bizi bağımsız olarak denetleyecek bir danışma kurulu oluşturmayı planlıyoruz.”

Birevim ne zaman kuruldu?

birevim-muratçiftçi

Birevim Nisan 2016’da kuruldu. Temmuz 2016’da satışlara başladı. Ağustos 2016 itibariyle otomobil teslimatına, Eylül 2016 itibariyle de ev teslimatına başladı.

Yorum Yazın