Ebru Tamer Kimdir?

Bu yazımız da sizlere yüksek inşaat mühendisi olan Ebru Tamer kimdir biyografisi hakkında bilgi vereceğiz.

Ebru Tamer, Ankara ilinde 1968 yılında doğmuştur. 1987 yılı itibariyle Özel Sankt George Avusturya Kız Lisesinde eğitimini tamamlayan Ebru Tamer, 1992 yılı itibariyle yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesinin İnşaat Mühendisliği bölümünü tamamlayarak mezun olmuştur.

Ebru Tamer iç mimar ile ilgili görsel sonucu

Ebru Tamer, daha sonra eğitim hayatına Avustralya da devam etmiştir. 1995 yılı itibariyle Viyana Teknik Üniversitesinin Proje Yönetimi ve İşletmeciliği Enstitüsünden master eğitimini tamamlamıştır. Eğitim hayatına son noktayı koyup iş hayatına girmiştir.

İlk iş hayatı serüvenine Yapı Merkezi İnşaat ile başlayan Ebru Tamer, tarih 2000 yılını gösterdiğinde çalıştığı şirketin Konut ve Genel Hizmet Binaları Grubu bünyesi içerisinde Planlama ve Teklif Müdürlüğü görevine getirilmiştir.

10 yıla yakın yönetici olarak çalışan ve başarılı bir portföy sergileyen Ebru Tamer, 2005 yılı itibariyle profesyonel bir şekilde çalıştığı bu kurumdan ayrılarak Pozitif Mimarlık şirketini kurmuştur. Mimar olan Banu Hatipoğlu ile beraber ortak kurulan bu şirket 2017 yılına kadar birçok mimarlık ve iç mimarlık projelerine imza atmıştır.

Pozitif Mimarlık ile İki Kararlı Girişimci

Ebru Tamer iç mimar ile ilgili görsel sonucu

Ebru Tamer, 2017 yılından itibaren Evini tasarla markasıyla bütünleşmiştir.  Pozitif Mimarlığın 12 yıllık tecrübe, deneyimi arkasına alarak emin adımlar ile ortağı Banu Hatipoğlu ile kendisinin tecrübe ve başarısıyla birlikte güçlü iki kadın ve kararlı iki girişimci olarak yollarına devam etmektedirler.

İnternet ortamında sanal iç mimarlık ve dekorasyon hizmeti sunan evinitasarla iç mimar sektörüne farklı bir yüz katmıştır. Farklı bir imaj ile girişimcileri heveslendirmekte ve onlara örnek olmaktadır. Ülkemiz dışında yaygın olan bu sistemin ülkemizde daha yeni yeni faaliyet göstermesi nedeniyle oldukça bilinen ve tanınan bir uygulama değildir.

Benzer Haber  Kamil Engin Yeşil Kimdir?

İç Mimar Sektöründe Köklü Değişiklik, Evinitasarla

İnsanlara kolay ve zahmet vermeyecek şekilde iç mimari güzelliği sunan evini tasarla markası müşterilerinin her türlü isteklerine kesin çözümler sunuyor. İki güçlü girişimci, her türlü olumsuz talebin olumlu sonuç verebilmesi için azami gayret gösteriyor.  Bu da ileride gerçekleşecek olan daha büyük başarıların yer alabileceğini göstermektedir.

İş gücünde azaltma ve ekonomik olarak tasarrufu bir olanak haline dönüştüren evini tasarla markası internet ortamında her türlü dekorasyon ihtiyacını fazla bir emek harcamadan dizayn edip istenilen sonucu en kısa ve en güzel şekilde elde edebilmeyi hedeflemektedir.

Yorum Yazın