emremarasli

Emre Maraşlı

İnşaat sektörün öne çıkan isimlerinden biri olan Emre Maraşlı her geçen gün büyüyen bir şirkete sahiptir. İnşaat alanındaki doğru yatırımları sayesinde adından söz ettirmeyi başarır. Erguvan İnşaat’ın her geçen gün büyümesi ise Emre Maraşlı kimdir sorusunu gündeme getirir. Erguvan İnşaat’ın genel müdürü olan Emre Maraşlı’yı yakından tanıyalım.

emre-marasli

Emre Maraşlı Kimdir?

Emre Maraşlı Erguvan İnşaat’ın genel müdürüdür. 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç yaşına rağmen de inşaat alanında önemli gelişmelere imza atmayı başararak; dikkatleri üzerine çeker.

Eğitim hayatına lisans alanında Kocaeli Üniversitesi’nde devam eder. Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Bölümü mezunudur. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde gerçekleştirmiştir.

Emre Maraşlı’nın İş Hayatı

Emre Maraşlı, yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra aile şirketi olan Erguvan İnşaat’ta işe başlamıştır. 2005 yılında ilk kez şirkette çalışan Emre Maraşlı, ilk olarak farklı pozisyonlarda çalışma hayatına girmiştir. 2007 yılında ise Erguvan İnşaat şirket yöneticisi olmuştur. Şu anda da Erguvan İnşaat genel müdürü olarak çalışma hayatına devam eder.

İş hayatına başlaması ile birlikte kısa sürede hedeflediği yüksekliğe ulaşmayı başarmıştır. İnşaat alanındaki projeleri ile istenilen başarıya ulaşmıştır. Sürekli olarak yenilenen projelere de Emre Maraşlı imza atmıştır.

Erguvan İnşaat Projeleri

Emre Maraşlı’nın genel müdürü olduğu Erguvan İnşaat uzun zamandır piyasadaki varlığını sürdürür. Erguvan İnşaat projeleri ilk olarak 1999 yılında faaliyete başlamıştır. 1999 yılında başlanan Erguvan Evleri 1 2001 yılında tamamlanmıştır. 40 ünite olarak tamamlanan bu proje daha sonra da devam etmiştir.

emre-marasli

2001 yılında başlanan Erguvan Evleri 2 projesi 2002 yılında 48 olarak tamamlanmıştır. 2001 yılında aynı anda başlayan Erguvan Evleri 3 ise 2003 yılında 38 ünite olarak ortaya çıkmıştır. 2002 ve 2003 yılları arasında Erguvan Evleri 4, 2002 – 2004 yılları arasında Erguvan Evleri 5, 2004 – 2006 yılları arasında Erguvan Evleri 6 tamamlanmıştır.

Benzer Haber  Mert Boysanoğlu Kimdir?

Emre Maraşlı’nın Erguvan İnşaat bünyesine girmesi ile birlikte de Erguvan Evleri 7, 8 ve 9 tamamlanır. Erguvan Gold ve Erguvan platin projeleri de Emre Maraşlı’nın genel müdürlüğü sırasında yapılmıştır.

Erguvan İnşaat’ın iddialı olduğu konutlar arasında Q Bahçe ve W Bahçe projeleri de yer alır. Q Bahçe projesi Kurtköy’de inşa edilmiştir. 8 farklı konut tipini bir arada tutan Q Bahçe yapıları, insanların dikkatini çeker. 1+1, 2+1 ve 3+1 tarzında farklı ev büyüklükleri bulunur. Bu sayede de her isteyen kendi bütçesine uygun evlere ulaşır. Ayrıca açık yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, soyunma odaları ve kafeterya gibi pek çok özel olanak da Q Bahçe ile insanlara sunulur.

emremarasli

Emre Maraşlı her ne kadar 1 + 1 evlere öncelik verilse de bu konuda piyasada çok fazla evin biriktiğini ifade eder. Çünkü emlak piyasasını yakından takip eden Emre Maraşlı insanların sadece yatırım amacı ile 1 + 1 evlere yöneldiğini söyler. Ancak sürekli olarak yatırım amacı ile alınan 1 + 1 evlerde bir süre sonra kiracı bulmak da zor hale gelir. Satışını yaptığı konutlarda karşılan en büyük problemin bu olduğundan bahseder. Kolay bir şekilde kiracı bulmak isteyenlere de 2 + 1 ya da 3 + 1 konutlardan birini seçmeleri gerektiği fikrini verir.

W Bahçe projesi ile Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığı ile insanların dikkatini çeker. Tıpkı Q Bahçe evlerinde olduğu gibi 1+1, 2+1 ve 3+1 özelliği ile herkesin istediği özelliğe ulaşmasına yardımcı olur. Yürüme, bisiklet yolu, kapalı yüzme havuzu ve oyun alanları ile bir evden çok daha fazlasını insanlara sunar.

wbahce

Emre Maraşlı Şirketi

Emre Maraşlı 2013 yılında Erguvan Demirbaş Konut İnşaat Anonim Şirketini kurmuştur. Şirket ortakları ile birlikte kısa sürede şirketin projelerini arttırmayı başarmıştır. Emre Maraşlı şirketi 100 bin TL sermaye ile kurulmuştur. Emre Maraşlı, şirketinin genel amacının konut, iş yeri, ticarethane ve farklı inşaatlar yapıp satmak olduğunu belirtir. Bu amaç doğrultusunda da kendi hesabına ait arsalar ya da kat karşılığı satın alınacak arsaların kullanılacağını belirtmektedir. Emre Maraşlı projelerinin artarak devam ettiğini belirtir. Ortakları ile birlikte özellikle emlak alanında pek çok önemli gelişmeye imza atılmıştır. İstanbul’un büyüyen yerleşim yerlerinin gelişmesinde de öne çıkardığı inşaatlar yardımcı olur. Sürekli farklı projeler üreterek pek çok şirketin yaşadığı gerilemeden kurtulma sağlanır. Bu sayede de Emre Maraşlı adından daha fazla söz ettirmeyi başarır.

Benzer Haber  Vedat Arslan Kimdir?

Yorum Yazın