Erhan Boysanoğlu Kimdir?

1947 yılında doğmuş olan checkout.midtrans.com/villafranca-de-crdoba-conocer-mujeres.php Erhan Boysanoğlu Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. 1971 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nin mimarlık bölümünden almış olduğu eğitimi tamamlamıştır.

1970 yılında Mesa Mesken Sanayi AŞ de çalışma hayatına başlamıştır. İnşaat müdürü, genel müdür yardımcısı bunun yanı sıra yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Mesa Toplu Konut A.Ş için 1994-2001 yılları arasında yönetim kurulu başkanlığı görevini yapmıştır.

2002-2006 yılları arasında özellikle yapmış olduğu çalışmalarda Türkiye müteahhitler birliği yönetim kurulu üyeliği de bulunmaktadır. 2006 yılında başlamış olduğu çalışmalar ile İNTES ve aynı zamanda Türkiye müteahhitler birliği yüksek danışma kurulu üyeliğini günümüze kadar devam ettirmektedir. 2013 yılından itibaren ise pierreducalvet.ca/180520.php Mesa Holding AŞ yönetim kurulu Başkanlığı görevini devralmıştır.

Erhan-Boysanoglu

taispap.tk Aile Hayatı

Günümüzde www.hiphopenation.com/mu-plugins/ralls/free-online-dating-edmonton.php Mesa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu evli ve aynı zamanda 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.  Aile hayatına verdiği önemin yanında eğitime ve bu ülke halkının gelişime yönelik katkıları ile ülkemizde bu anlamda örnek gösterilecek başarılı insanları arasında yer almaktadır.

tunisopdisc.tk Erhan Boysanoğlu Sosyal Sorumluluk

Yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Mesa Holding tarafından üstlenilen sosyal sorumluluk projeleri ise şu şekildedir; Cemil Molla Köşkü restorasyon çalışmaları ve Türk kültürüne kazandırılması, Ankara Üniversitesi Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi yeniden inşa çalışmaları, Mesa Koru Sitesi İlköğretim Okulu, Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu, Sincan Eğitim Okulu, Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi, Altunizade Kültür merkezi yapımı, İstanbul Üsküdar Gençlik Merkezi İnşası, Yenikent Mesa Semt Polikliniği Yapımı

Erhan Boysanoğlu Alınan Ödüller

Yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Mesa Holding’in aldığı ödüller ise şu şekildedir;  2017 Ankara’nın En değerli Markası ödülü, 2017 Türkiye’nin adet bazında en çok satış yapan şirketi ödülü, Mesa Cadde Projesi Çoklu Konut Mimarisi Birincilik ödülü, Europen Property Awards Mesa Koza 66 çok katlı konut mimarisi birincilik ödülü, En iyi Mimari Tasarım ödülü, Leed Platin sertifikası, 2014 yılı yılın en iyi projesi ödülü alınan son dönemdeki ödüllerden bazıları durumundadır.

Benzer Haber  Zeruj AVM Kurucusu Zehra Özkaymaz Kimdir?

erhanboysanoglu

Erhan Boysanoğlu Tamamlanan Projeler

Yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Mesa Holding’in tarafından tamamlanan projeleri ise şu şekildedir; Tema İstanbul, Mesa Sahil 223 ve 224, Mesa Marmara, Çamlıca’da Mesa, Papirus Plaza, Kartall Mesa, MN Bahçeşehir, Çengelköy Mesa, Sahill Mesa, Lösev Eğitim ve Sağlık Binası, Park Oran Konut Projesi, Türkiye Müteahhitler Birliği binası projesi, Cumhurbaşkanlığı Tarabya projesi, Tuzla konut projesi ve Çamlıpark konut projesi tamamlanan projelerden sadece birkaçı durumundadır. Bu projelerin ortak özelliği ise eski olanların bile mimari, konfor ve yaşam kalitesi anlamında çağın gereklerin çok rahat taşıyabilmesidir. Firmanın bu denli güvenilir ve popüler olmasının ardında da bu yatmaktadır.

Erhan Boysanoğlu Devam Eden Projeler

Yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Mesa Holding’in tarafından devam eden projeleri ise şu şekildedir; Mesa Orman Projesi, Mesa Cadde Projesi, Mesa Gökada Projesi, Mesa Çubuklu 28 Projesi, Mesa Koz, Yeşilkaya su, Mesa Koza 66, Park Mozaik, Yeşilkaya Koru ve Tema İstanbul Bahçe Projeleridir. Bu projelerin hepsi akıllı ve modern ev teknolojileri ile yapılan, doğa ile dost ve konforu ön plana çıkaran estetik projeler olarak dikkat çekmektedir.

Erhan Boysanoğlu Gelecek Projeler

Yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Mesa Holding’in tarafından yapılacak projeleri ise şu şekildedir; Antalya projesi, İstanbul Kemerburgaz projesi, Dragos İstanbul Projesi ve Kartal İstanbul Projesidir. Son derece titiz ve yüksek standartlı planlanan bu projelerin 2019 yılı başlarında açıklanması planlanmaktadır.

Yorum Yazın