Evren Durası Kimdir?

Evren Durası Roya A.Ş.nin kurucu ortakları arasında yer alan, alanında oldukça fazla başarılı olan bir ekonomisttir.

Evren Durası ve Mesleki Hayatı

evren durası ile ilgili görsel sonucu

Evren Durası 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Öğrenimini 2005-2006 yılları arasında Amerika’da Virginia Tech Üniversitesinde, 2007-2010 yılları arasında ise Türkiye’de Bilgi Üniversitesinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Ekonomi-Finans Bölümü okuyarak başarı ile eğitim hayatını tamamlamıştır. İş hayatına başladığı Midaş Tekstil A.Ş. de ve ardından Asel Tekstil Ltd. şirketinde yönetici konumunda çalışmıştır. Evren Durası 2014 yılında geçtiği DRS Yapı Yatırımları Şirketinde ise iki yıl boyunca CFO olarak mesleki hayatını devam ettirmiştir.

Finansal Enstrümanları kullanma da bilgi sahibi olan Evren Durası daha önce yönettiği şirketler de başta olmak üzere oldukça fazla kazançlar sağlamasına neden olmuştur. Yani buradan da anlaşılacağı üzere Evren Durası alanında oldukça başarılı oluş ve alanında başarılı olmak için daha büyük adımlar atmaya devam etmiştir. 2016 yılında Roya A.Ş.nin kurucu ortakları arasında da yerini almayı başarmıştır.

Evren Duras Roya A.Ş.de de CFO görevini başarıyla yerine getirmeye devam etmektedir. Başarıdan başarıya koşması sebebi ile en sonunda kendi kuruculuğunu üstlendiği bir şirkette görevini sürdürmeye devam etmektedir. Bu durumlar zaten onun alanında ne kadar başarılı olduğunu ve alanı ile ilgili neler yapabileceğini oldukça fazla göstermektedir. Bu sebep ile Evren Durası iş hayatında saygınlığını en üst seviyeye taşımaktadır.

Projelerinde Benimsediği İlke Ya da İlkeler

Ä°lgili resim

Evren Durası yukarıda da anlatıldığı gibi kendini her daim geliştirmeye adamış başarılı ekonomistler arasında yerini almıştır. Daha önce çalıştığı şirketler ya da kurumlar yukarıda detaylı bir şekilde ele alınmıştır. Evren Durası çalıştığı şirketlerin hepsinde büyük başarılar sağlamıştır. En büyük başarısı ise kazanç oranlarında şirketlerin oldukça fazla artış sağlamasını sağlamıştır. Yaptığı hesaplamalar her şey gelecekte çok iyi yerlere gelebilmesini sağlayan en önemli etkenler olmuştur. Bu sebeple şimdiki bulunduğu şirketin hem kuruculuğunda önemli sorumluluklar yüklenmiş hem de şuan daha hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümesi için uzun uğraşlar ve çabalar sarf etmiştir.

Benzer Haber  Ferit Şahenk Kimdir?

Projelerinde yüksek güvenlik koşullarına uygun, kaliteden ödün vermeden, modern, optimum çözümler ile, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak müşterilerine teslim etmek en önemli ilkeleri arasında yer almıştır. Buradan da anlaşılacağı gibi işine oldukça fazla önem ve değer verdiği görülmektedir. Aynı zamanda gayrimenkul sektöründe doğaya ve çevreye olabildiğince saygılı, geleceğe yön veren yenilikçi uygulamalar ile tüm paydaşlarına katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Yorum Yazın