Evrim Karayel Kimdir?

Ünlü iş adamı Evrim Karayel, inşaat alanındaki başarıları ile ön plana çıkar. İş hayatında pek çok kişi her zaman istediği başarıyı yakalamayı başaramaz. Ancak Evrim Karayel ileri görüşlülüğü ve risk alan yapısı ile kısa sürede piyasanın öne çıkan isimlerinden olmayı başarmıştır.

İnşaat sektöründe pek çok firma olmasına rağmen, Evrim Karayel insanların beklentilerine cevap veren konutları onlara sunar. Bu sayede de sektörün önemli isimleri olma yolunda emin adımlar ile ilerleme sağlar.

1995 yılında üniversite eğitimine başlar. Her zaman inşaat alanında başarı yakalamak isteyen Evrim Karayel ilk olarak Hacettepe Üniversitesi İnşaat Teknikerliği Bölümünü okur. Daha sonra eğitim hayatına inşaat mühendisliği bölümü ile ilerler. 2001 yılında başladığı Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olur. Sürekli kendini geliştiren Evrim Karayel dil alanında da ilerleme yakalar. İyi derece İngilizce ve Rusça bilgisi ile inşaat sektöründeki çalışmalarını kolay bir hale getirir.

Evrim Karayel İş Hayatı

İş hayatına henüz öğrenci iken atılır. İnşaat Teknikerliği bölümünde eğitim alırken bir diğer taraftan da Akel Alüminyum A.Ş.’de teknik eleman işini sürdürür. Daha sonra iş hayatına şantiye şefi olarak devam eder. 2005 yılına kadar çalıştığı bu pozisyondan sonra Sinerji İnşaat ile geçiş yakaladı. Burada proje müdürü olarak görev yapan Evrim Karayel ilk kez kendisini tam anlamı ile gösterme olanağını da yakalar.

İş hayatında ön plana çıkan Evrim Karayel pek çok sorumluluğu da üstüne alarak önemli işlere imza attı. Sürekli ilerleyen projeleri ile piyasanın tanının isimleri arasında yerini aldı. Bunun sonucu olarak da Karayel projeleri Gürallar Yapı ailesi bünyesinde değerlendirilmeye başlandı. Gürallar Yapı Genel Müdürü olan Evrim Karayel, sürekli ilerici projeleri ile şirketin de gelişmesinde önemli katkı sunar.

Benzer Haber  Ozan Balaban Kimdir?

Gürallar Yapı

Karayel’in Gürallar Yapı bünyesinde imza attığı ve adından en çok ses getiren projesi Lapis Han projesidir. Lapis Han projesi klasik projelerin aksına bir ticari ofis içeriğine sahiptir. Gürallar Yapı bünyesindeki bu ayrıcalıklı proje, insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Proje kapsamında 160 ticari ofis bulunur. İş merkezi olarak son derece önemli bir proje olan Lapis Han kapsamında ayrıca 22 adet mağaza da mevcuttur. Yatırım amacı ile ya da iş merkezini kullanmak amacı ile pek çok kişinin yoğun ilgisini çeken Lapis Han projesinde Karayel imzası öne çıkar.

Yorum Yazın