Feyzi-Tecellioglu

Feyzi Tecellioğlu Kimdir?

1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuş lan Feyzi Tecellioğlu kimdir? Sunulan bilgiler üzerinden detayları öğrenebilirsiniz.

Feyzi Tecellioğlu Bilgileri

Feyzi-Tecellioglu

İşletme Mühendisliği okumuş olan Tecellioğlu 1997 yılında mezun olmuştur. 2002 yılında University of California, Berkeley’den MBA derecesini almıştır. ABD’de yaşadığı dönemlerde Lend Lease firmasında çeşitli yöneticilik görevlerini üstlenmiştir. Hayatı iş hayatının ne zaman başladığı hususunda değerlendirilirse ise Koç Holding karşımıza çıkıyor. İş hayatına Koç Holding bünyesinde başlamıştır.

Toya Yapı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Bunun öncesindeki 10 yılda ise Tabanlıoğlu Mimarlık Genel Müdürlüğü ve Soyak Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Oldukça önemli görevlerde bulunan Tecellioğlu, bu aşamalarda hayata dair çok önemli tecrübeler edinmiştir. Başarılı olmasının önünü açan pek çok alanda çalışmış, görevini her alanda layığı ile yapmıştır. Emaar Properties ülke iştiraki Emaar Türkiye’nin Ceo’su görevine gelmiştir. CEO olarak çalışmaya başlayan Feyzi Tecellioğlu başarılı işlere imza atmıştır. Bu görevi üzerinden yürütmüş olduğu çok sayıda proje ile adını duyurmayı başarmıştır.

Emraa Properties CEO’su Feyzi Tecellioğlu

Feyzi-Tecellioglu

 

CEO olarak görev yapan Tecellioğlu, pek çok alanda başarını kanıtlamıştır. Emaar CEO Feyzi Tecellioğlu büyük ölçüde dikkat çekmiştir. Sunduğu fikirler ve yaptığı çalışmalar ile başarılı işlere imzasını atmıştır. Bu bağlamda gerçekleştirmiş olduğu çok sayıda proje bulunmaktadır. Aşağıda verilenler dahilinde, dilerseniz proje detaylarını inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ikinci yatırımı olan Emaar Square projesi

Proje içinde yer alan 150.000 metrekarelik alan

Türkiye’nin sahip olduğu en büyük AVM olarak açılmıştır.

440 mağaza;

48 bin metrekarelik büyüklüğünde ofis binası tarafından yönetilmektedir.

Başarılı bir proje olduğu gerek yönetimi gerekse bulunduğu alana nasıl konumlandırıldığı ile kanıtlanmaktadır. Sayısız kişi tarafından gün içinde ziyaret edilecek olması başarılı sonuçlar çıkacağını da kanıtlıyor. Dilerseniz bu projeler hakkında detaylı bilgileri resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. Feyzi Tecellioğlu hakkında tüm merak edilenler, proje detayları ve çok daha fazlası verilmiştir. Direkt olarak bilgi almanız ve projeleri incelemeniz kolay olacak. Verilenler üzerinden fikir yürütmeniz söz konusudur.

Benzer Haber  Nazmi Durbakayım

Yorum Yazın