Gökhan Erün Kimdir?

Gökhan Erün 15 Ocak 2018 tarihinde Yapı Kredi Murahhas Üye ve Genel Müdürü (CEO) oldu. Daha sonra ise Mart 2018 tarihinde Yapı Kredi Koray GYO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi. Bu tarihten itibaren hazırda bu görevlerine devam etmektedir.

Gökhan Erün Kimdir? ile ilgili görsel sonucu

Eğitim Hayatı

Gökhan Erün İstanbul Erkek Lisesi’nden başarılı bir derece ile mezun olmuştur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra ise vakit kaybetmeden İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünde Lisans eğitimini, Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlayarak meslek hayatına hızlı bir geçiş yapmıştır. Bu anlamda Gökhan Erün eğitim hayatı son derece başarılı geçmiştir.

İş Hayatı

1994 yılında Garanti Bankası Hazine Müdürlüğünde meslek hayatının ilk görevini üstlenen Gökhan Erün 5 yıl Ticari Pazarlama Birim Müdürü olarak hizmet etmiştir. 2004 yılında ise Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş Genel Müdürlüğüne atanmış bir sene sonra Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı görevine yükselmiştir.

2015 yılında ise Garanti Bankası Genel Müdür Vekili olarak görevini devam ettirmiştir. Gökhan Erün 2018 yılının Ocak ayında ise Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük görevine getirilmiştir. 2018 yılında ise Yapı Kredi Koray GYO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmiştir.

Gökhan Erün Tamamlanan Projeleri

İstanbul Sarıyer’de Vadi İstanbul ile ilgili görsel sonucu

Gökhan Erün’ünn yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Yapı Kredi Koray GYO tarafından tamamlanan projeler ise şu şekildedir; 2016 yılında İstanbul Sarıyer’de Vadi İstanbul teras Projesi tamamlanmıştır.

2016 yılında İstanbul Sarıyer’de Vadi İstanbul AVM tamamlanmıştır. Bu iki yapı firma için oldukça değerli bir gösterge olmuştur. Ve bu tarihten sonra firmanın popülerliği arttığı gibi gerçekleştirdiği projeler sayısında da odlukça büyük bir artış gözlemlenmiştir.

Gökhan Erün Devam Eden Projeleri

levent loft ile ilgili görsel sonucu

Gökhan Erün’ünn yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Yapı Kredi Koray GYO tarafından devam eden ve yatırım yapılan projeler ise şu şekildedir; Bomonti apartman projesinde 9 ünite, Levent Loft Bahçe 5 ünite, Kağıthane Ofispark 1 Adet ofis katı yatırım yapılmıştır. Ayrıca Ankara Çankaya’da yer alan proje ikisi 8’er katlı, biri ise 6 kattan oluşan 3 konut bloğu ile ikisi 5’er katlı, biri ise 3 kattan oluşan 3 ticari bloktan meydana gelecektir.

Benzer Haber  Afşin Aykanat Kimdir?

 

 

Yorum Yazın