Coldwell-Banker_gokhantas

Gökhan Taş Kimdir?

Gökhan Taş, 16 Mayıs 1974 yılında doğmuştur. Gökhan Taş hakkında merak edilenler arasında eğitim hayatı da yer alır. Aşağıda verilen bilgiler sayesinde, Gökhan Taş hakkında meraklarınızı giderebilirsiniz. İşte, Coldwell Banker Türkiye Başkanı Gökhan Taş hakkında detaylar;

Coldwell-Banker_gokhantas

Gökhan Taş Bilgileri

Gata Tıp Fakültesi’ne 1991 yılında başlamıştır. Sonrasında ise Tıp Fakültesi’ni Trakya Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2006 yılına kadar yer aldığı sektör; Gayrimenkul Yatırımıydı. 2006 yılının Temmuz ayından sonra ise hizmet sektörünün eksikliğini görerek, Gayrimenkul alanında hizmet açığını kapatmak üzere yer almaya başlamıştır. Bu bağlamda tamamen ticari hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

İstanbul Franchise Sektörü Taş için 7 yıl boyunca devam etmiştir. Bu kapsamda sağlamış olduğu başarılar ile gündeme gelmiştir.

Ticari Satış Cirosunda Dünya 1.liği 2011 ve 2012 yılları

Avrupa Ticari Cirosu 1.liği 2009 yılında

Türkiye’de Konut ve Ticari ciro 1.liği 2011 ve 2012 yıllarında

Uluslar arası kategoride 100.000 kişi arasından en yüksek ciro elde eden kişilere verilen özel ödülleri alan kişidir.

Coldwell Banker Türkiye Başkanı; Gökhan Taş

Coldwell-Banker_gokhantas

Gökhan Taş kimdir sorusuna yanıt olarak, Coldwell Banker Türkiye Başkanı’dır yanıtı verilebilir. Taş, konut alımları ile ilgili, faiz indirimlerine kamu bankalarının öncülük edeceği yönünde açıklaması ile gündeme yeniden geldi. Son dönemde artan faizler bu durumunda nedenidir.

Türkiye konut satışında TÜİK üzerinden alınmış olan bilgiler göre; birinci el satış konut üretimi ve satış göz önüne bulundurulduğunda 3.5 yıllık konut stoğu olduğu gözlemlenmiştir. Coldwell Banker Türkiye Başkanı, bu durumun nedenini 2013 yılında tam 840 bin dairenin iskan aldığından bahsediyor. 1 Ocak 2018 itibariyle ise İnşaat ruhsatının verilmeyeceği yönünde konuşmalar yapılmıştır. Açığın kapatılması açısından önemli adımların atılacağı da bildirilmiştir.

Gökhan Taş’a Göre Konut Alım Gücü;

Konut satışı yaparken ya da konut üretiminde, alım gücünün dikkate alınması son derece önemlidir. Bu alanda uzman olan Taş konut alımı konusunda mutlaka alım gücünün kriter olması gerektiğini savunuyor. Bunu bilerek, direkt olarak alım işlemlerinin gerçekleşmesinden önce detaylı incelemelerin yapılması gerekiyor. Bilgiler üzerinden çok daha rahat hareket etmeniz sağlanıyor.

Benzer Haber  Ergün Turan

Yorum Yazın