By Group İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar Kimdir?

By Group İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar Kimdir? Tüm detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz. Mahmut Bayraktar By Group bünyesinde icra kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyesidir. Bunun dışında By Gayrimenkul isimli bir şirketi daha bulunan Mahmut Bayraktar İcra Kurulu Başkanı olarak görev yaptığı By Grup ile akaryakıt, turizm, inşaat ve sağlık alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

By Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi 2013 yılının Mayıs ayında By Grup İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar ve Mehmet Bayraktar ile birlikte kurulmuştur. Kurulduğu günden sonra hızlı bir şekilde piyasaya giriş yapan By Grup başarılı projeleri hayata hızlı bir şekilde geçirmesi ile sektördeki lider firmalar arasına yerleşmiştir.

Ä°lgili resim

By Group Yönetim Kurulu Kimlerden Oluşmaktadır?

Mehmet Bayraktar: Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Mahmut Bayraktar : Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Sami Akbülbül  ve Osman Bayraktar:  Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

By Group Tarihçesi

By Group İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar ile ilgili görsel sonucu

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine Ka3 İnşaat adıyla başlayan By Grup sektörde kazandığı tecrübe ile kurumsallaşma yoluna gitmiştir. Ülkemizin turizm ve inşaat sektörlerinde sektörün önde gelen lider firmalarından biri haline gelmiştir. Bayraktar Ailesi tarafından kurulan By Group turizm, akaryakıt, sağlık konut ve inşaat sektörlerinde yaptığı yatırımlarla faaliyetlerine devam etmektedir.

İlk turizm yatırımını 2007 yılında gerçekleştiren By Grup byotell ve byOmed projesi ile İstanbul Anadolu Yakası’nın beş yıldızlı otel ve kongre merkezi ihtiyacını karşılamıştır. Yurtdışındaki sağlık harcamalarının yüksek tutarlarda olması nedeniyle sağlık ve kongre turizmine yeni boyut getirmiştir.

ByGroup ilk turizm yatırımını 2007 yılında, İstanbul Anadolu yakasının beş yıldızlı otel ve kongre merkezi ihtiyacı ile yurtdışında sağlık harcamalarının yüksek olmasından hareketle, Türkiye’de sağlık ve kongre turizmine yeni boyut getiren ByOtell & ByOmed projesi ile hayata geçirdi. Bunların dışında By Grup önemli bir sağlık yatırımı olma özelliği taşıyan Byomed Cerrahi Tıp Merkezi 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. By Grup her geçen gün marka değerini daha yukarılara çıkararak yoluna devam etmektedir.

Benzer Haber  Altan Elmas

 

 

 

Yorum Yazın